Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Masérsky kurz: Masér pre športové a rekondičné masáže

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem


Rekvalifikačný masérsky kurz
rekvalifikační masérský kurz Masérsky kurz: Masér pre športové a rekondičné masáže v rozsahu 150 hod je akreditovaný MŠ SR (povolené pod č.j. 020/2013-50-R), spĺňa všetky požiadavky živnostenského zákona pre vydanie živnostenského listu: Masérske, rekondičné a regeneračné služby. Po zložení skúšky obdržíte certifikát.

více
více

Názory studentů kurzu Masér pre športové a rekondičné masážee

Naprostá spokojenost. Určitě se ještě do Dextru vrátím. Do této masérské školy jsem se přihlásil na základě doporučení jiného maséra. V čem byl lektor nejlepší? Lidský, přátelský a profesionální přístup.


Skvěle strávený čas a nově nabyté dovednosti. Osobně jsem se setkala s maséry na veletrhu. Lektor? Trpělivost, osobní přístup, odbornost


Úžasný. Bylo mi doporučeno. V čem byl lektor nejlepší? Ve všem....byl úžasný,empatický, pokorný, zábavný,prostě jednička.

méně
více


Lektoři masérského kurzu Masér pre športové a rekondičné masážee
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Jiřina

Lektorka masérského kurzu Jiřinka budovala svou praxi nejen v České Republice, ale také v zahraničí. Během studia v Americe masírovala v tamním masérském studiu, kde si zdokonalila jazyk a je tak schopna vyučovat i zahraniční studenty. Délka její praxe je více než 11 let. Stála u zrodu Dexter Academy v ČR a zasloužila se o úspěšný rozvoj této, nyní největší masérské školy v ČR.

Více info

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Nikol

Lektorka specialnich technik a anatomie. Její 15-letá praxe dokazuje, že je výborná lektorka. Své zkušenosti využívala během své praxe na Bali, v Německu a také Rakousku. Studenti si váží její profesionality a lidského přístupu ke studentům.

Více info

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
David

David původně vystudoval zdravotnickou školu. Po několikaleté praxi v nemocnici, se dal jinou cestou. Vystudoval VŠ tělesné výchovy a sportu. Působí jako mobilní masér, wellness specialista a lektor. V Dexter Academy je David s námi už 8 let. Celková praxe v oboru 12 let.

Více info

Obsah masérskeho kurzu
masérské kurzy História masáže, definícia masáže, význam masáže, druhy masáží, kontraindikácie masáže, kožné choroby, regenerácia síl, kostrová sústava ľudského tela, svalová sústava ľudského tela, hygiena prostredia masáže, hygiena práce maséra, hygiena masírovaného, pomocné masážne prostriedky,
více
více

Cena, Miesto konania, Podmienky, Platba, Formy štúdia
Formy štúdia:
 • Víkendové (iba So, Ne)
 • Intenzívne (vždy iba Po-Pia)
 • Večerné (vždy len Po, St alebo Ut, Ct)
 • Individuálny masérsky kurz (po dohode podľa možností
více
více

Podmienky prijatia na masérsky kurz: Vek nad 18 rokov, pre masérov, kozmetičky i širokú verejnosť. Pozitívnu osobnosť!

Miesto konania masérskeho kurzu: V našich učebniach

Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Cena pro Úřady práce a další organizace je: 9900 EUR (z důvodu administrativní zátěže).

Ak potrebujete potvrdenie pre úrad práce, teraz máte možnosť si potvrdenie vygenerovať online tu

více
více


Dostanete nasledovné zľavy a darčeky
Masážní olej LIYOLI Na masérskom kurze máme pre vás pripravený malý darček od výrobcu luxusných BIO olejov a prírodných silíc pre masérov značky LIYOLI. Táto firma tiež sponzoruje kurz a ten je vďaka firme Liyoli lacnejšie.


Poukaz na zľavu €45 na masážny stôl Jaguar
Poukaz na zľavu €20 na masážny stôl Rokvel
Poukaz na zľavu €45 Kč na pravej lávové kamene Hot Stones
Zľavy na Masérske kongresy €85
Seminár Prevencia športových úrazov v hodnote €60

Masérsky kurz s dôrazom na prax a anatómiu
masérské kurzy Súčasťou tohto masérskeho kurzu je odborný seminár anatómie so zameraním na funkciu svalov. Na masérskom kurze budete neustále opakovať funcia svalov a ďalšie dôležité časti anatómie, tak aby sa z vás stali ozajstní odborníci. Masérsky kurz Dexter Academy je známy svoju odbornosťou a pritom dôrazom na prax. Súčasťou rekvalifikačného masérskeho kurzu sú často masáže v praxi.
« Viac o praxi

masérsky preukaz
masérský průkaz v anglickém jazyce Po absolvovaní masérskeho kurzu máte možnosť získať ako jediný v SR prestížnej medzinárodnej Masérský preukaz v anglickom jazyku. Masérsky preukaz je akreditovaný 2 zahraničnými akreditačnými autoritami.

Seminár prvej pomoci
Súčasťou tohto masérskeho kurzu je odborný seminár prvej pomoci od profesionálneho záchranára.

Zameranie na moderné trendy v regenerácii a účasť profesionálnych fyzioterapeutov, lekárov a masérov s mnohoročnou praxou, robí z nášho rekvalifikačného masérskeho kurzu dokonalý systém pre osvojenie potrebných zručností a znalostí.

Najúspešnejší masérsky kurz v Dexter Academy
masérské kurzy Je nám veľkou cťou, že absolventi rekvalifikačného masérskeho kurzu z Dexter Academy prevádzkujú svoje masážny salóny a praxi vo viac ako 27 krajinách sveta. Budeme sa aj naďalej snažiť dávať študentom tie najlepšie znalosti a novinky. Odmenou nám za to je veľký záujem aj z radov medzinárodných SPA a kúpeľných centier o vyškolení ich budúcich masérov. Tiež zahraniční študenti na rekvalifiakčním masérskom kurze nás veľmi motivujú.

masérské kurzy Referencie, články, TV vystúpenia, kongresy a citácie:
 • Rozhovor v Českom rozhlase sever o výhodách masáží
 • Hospodárske noviny: Masáže nie sú len pre vyvolených
 • TV Public: Masáž lávovými kameňmi, Ajurvédske a iné masáže
 • Článok: Báječné masáže
 • Český rozhlas Praha: O rekvalifikačných masérskych kurzoch

více
více

Rekvalifikačný masérsky kurz je najdôležitejšie
masérské kurzy Rekvalifikačný masérsky kurz je najdôležitejšie masérsky kurz v profesijnom živote maséra. Návyky a umenie, ktoré sa naučíte na masérskom kurze, vám zostanú po celú dobu kariéry, je veľmi dôležité sa ich naučiť spravne. Najlepší maséri z Dexter Academy sú pripravení vás všetko naučiť. S našimi študentmi sme v kontakte aj po kurze, aproto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

Učí Vás tí najlepší
masérské kurzy Maséri z Dexter Academy sú vyškolení na profesionálnej úrovni, dodržiavajú prísny kódex Dexter SPA a preto sú veľmi často pozývaní na dôležité akcie. Po absolvovaní masérskeho kurzu môžete byť rovnako úspešní. Maséri a lektori z Dexter Academy masírovali napríklad na maratóne v Australii.

Prečo masérsky kurz v Dexter Academy
 • od roku 2004 privádzame novinky zo sveta, najdôležitejšie je pre nás študent a kvalita masážou
 • v roku 2004 sme priviedli relaxačné spôsob masáže do masérskych kurzov zo západnej Európy (v SR sa do tej doby preferoval spôsob športové, tepanie, väčšiu rýchlosť, nedbalo sa na použitie masážnych prostriedkov)
 • od roku 2004 sme začali na masérskom kurze viac preferovať praxi a anatómii

více
více

Medzinárodná Akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskych kurzov v Dexter Academy, sú všetky certifikáty označené doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a všetky kurzy boli ohodnotené s ratingom ako kvalitné.

Akreditace masérského kurzu Masérsky kurz Masér pre športové a rekondičné masáže v Dexter Academy vlastnú akreditáciu MŠ SR a pravidelne prechádza úspešným akreditačným konaním bez pripomienok ako úspešná masérske škola. V Dexter Academy máte istotu stálej kvality a plné profesionality aj po mnohých rokoch.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Masér pre športové a rekondičné masážee v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Masér pre športové a rekondičné masážee Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Masér pre športové a rekondičné masážee, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Masér pre športové a rekondičné masážee
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


REFERENCIE
na masérsky kurzPříjemná atomosféra, skvělý lektor, pouze pozitivní lidi, nikdo nenarušuje kurz, to je obrovské plus. 8 víkendů rekvalifikačního masérského kurzu uteklo hrozně rychle, bylo to moc fajn, ráda doporučím Dexter dál.

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 27.06.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzMilý Dextře, moc děkuji za krásně strávené dny na rekvalifikačním kurzu v Brně, lektorka Nikol je velmi znalá a zkušená, vše bylo moc pěkné. Je mi líto, že kurz končí a těším se na další kurzy. Děkuji za vše!

Rekvalifikační masérský kurz na anatomických základech - intenzivní, 25.05.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzPrávě jsem úspěšně ukončila rekvalifikační masérský kurz v Hradci. Za vše vděčím naší úžasné lektorce Ladě. Vlídně se nám věnovala, laskavě s ochotou vše vysvětlovala, zopakovala... Bylo to pro mě 8 nezapomenutelných víkendů, prožitých v příjemné přátelské atmosféře. Děkuji!

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 28.05.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Kájovi a Ditě za kvalitní výuku při rekvalifikačním kurzu, který probíhal v Č.B. od 31.8. do 19.10.2013, za jejich osobitý přístup, za předání jejich vědomostí a zkušeností. Byly to krásně strávené víkendy.Za všechny "žáčky" ještě jednou díky.. Pavla

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 31.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích pod vedením Karla T.a Dity B..Jejich profesionální a lidský přístup je obdivuhodný. Užasné propojení jejich zkušeností které nám předali.Oba mají srdíčko na pravém místě moc děkuji Eva Vopelková

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 21.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pozdravit lektora Karla T., pod jehož profesionální a lidským vedením jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích. Už se moc těším na další kurzy s Karlem a na své staré i nové spolužáky:-). Děkuji a přeji Vám mnoho dobrých kurzů a spokojených absolventů. Jana V.

Rekvalifikační masérský kurz na anatomických základech - intenzivní, 28.5.2013

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!