Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

O nás

Vážení priatelia,

veľmi nás teší, že ste navštívili stránky masérske školy Dexter Academy. Toto centrum pôsobí za účelom vzdelávania v oblasti poskytovania masérskych a regeneračných služieb.
Našim cieľom je vychovávať regeneračný pracovníkov, ktorí budú poskytovať svoje služby na profesionálnej úrovni. V základným masérskom kurze (rekvalifikačnom) kladieme veľký dôraz na praktickú časť výučby, ktoré sa zúčastňujú odborníci z radov fyzioterapeutov, lekárov a masérov s dlhodobou praxou.
Sme si ale vedomí aj dôležitosti teoretických vedomostí, predovšetkým z anatómie a fyziológie, preto v priebehu celého masérskeho kurzu dochádza k neustálemu opakovaniu z tejto oblasti. Všetko je vedené příjemmou formou zostavenú tak, aby študent po absolvovaní masérskeho kurzu , mal všetky predpoklady stať sa profesionálnym masérom a odborníkom v poskytovaní regeneračných a masérskych služieb.
Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, také krásne masáže ako je masáž Hot Stones (masáž lávovými kameňmi) a Havajská masáž Lomi Lomi . Dodnes tieto masáže rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.
Z oblasti kozmetických masáží sme propagátori novinky lifting tváre , ktorý vyučujeme v licencii Dexter Academy London a ktorá má v Čechách veľký úspech.
Dornova metóda si v Čechách našla tiež svoje dôstojné miesto u masérov a rehabilitačných pracovníkov a vyučujú ju u nás odborní lektori Dornovej metódy , ktorí sú v neustálom kontakte s nemeckými kolegami a lektormi < a href = "http://www.masaze-kurzy.cz/dornovametoda.php" title = "Dornovej metódy"> Dornovej metódy .
Či už absolvujete základné masérsky rekvalifikačný kurz , alebo niektorý z doplnkových kurzov, ktoré vedú renomovaní odborníci v danom odbore, naše dvere Vám budú vždy otvorené pre prípadné konzultácie či rady do Vašej praxe ...

Prajeme vám veľa úspechov.

Tým Dexter Academy

Masérský kurz rekvalifikační

masaze-obchod.cz - Masážní stoly,oleje,balzámy, Hot Stones (lávové kameny) a dalších 500 produktů...Najbližšie masérske kurzy

Mezinárodná akreditácia

Masérské kurzy

Pracovná ponuka


Hledám maséra nebo masérku ke sdílení místnosti v Ostravě-Porubě. Společný nájem 5000 Kč měsíčně. Pro více info tel: 604 141 848, email:veronikahonkova@email.cz

Akreditácia

Masérské kurzy

Všetko pre masérov

Obchod nejen pro maséry

Masérské stoly

masazni stoly

World of Beauty and SpaMasérské kurzy

Masérské kurzy

Nové masérské kurzy

Videogaléria

Masérské kurzy - videogalerie

Indická masáž hlavy

indická masáž hlavy

Osobný fitness trenér

Trenérské kurzy

najobľúbenejšie

masáž lávovými kameny

Relácia o masážach

Masérské kurzy masáže

Luxusné masážne oleje

masazni oleje Liyoli

masérske stoly

masazni stoly

Relácia o masážach

masérské kurzy a masáže

Osobná karta študenta

Osobní karta studenta

Masérske kurzy: Hovorí sa o nás

O masážach

Masážne stoly

Obchod nejen pro maséry masazni stoly

Masérské kurzy

masérské kurzy

Niodé

Niode + kurzy ZDARMA + MASAZNI STUL ZDARMA

Havajská masáž lomi

havajská masáž lomi lomi

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!