Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

O nás

Vážení priatelia,

veľmi nás teší, že ste navštívili stránky masérske školy Dexter Academy. Toto centrum pôsobí za účelom vzdelávania v oblasti poskytovania masérskych a regeneračných služieb.
Našim cieľom je vychovávať regeneračný pracovníkov, ktorí budú poskytovať svoje služby na profesionálnej úrovni. V základným masérskom kurze (rekvalifikačnom) kladieme veľký dôraz na praktickú časť výučby, ktoré sa zúčastňujú odborníci z radov fyzioterapeutov, lekárov a masérov s dlhodobou praxou.
Sme si ale vedomí aj dôležitosti teoretických vedomostí, predovšetkým z anatómie a fyziológie, preto v priebehu celého masérskeho kurzu dochádza k neustálemu opakovaniu z tejto oblasti. Všetko je vedené příjemmou formou zostavenú tak, aby študent po absolvovaní masérskeho kurzu , mal všetky predpoklady stať sa profesionálnym masérom a odborníkom v poskytovaní regeneračných a masérskych služieb.
Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, také krásne masáže ako je masáž Hot Stones (masáž lávovými kameňmi) a Havajská masáž Lomi Lomi . Dodnes tieto masáže rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.
Z oblasti kozmetických masáží sme propagátori novinky lifting tváre , ktorý vyučujeme v licencii Dexter Academy London a ktorá má v Čechách veľký úspech.
Dornova metóda si v Čechách našla tiež svoje dôstojné miesto u masérov a rehabilitačných pracovníkov a vyučujú ju u nás odborní lektori Dornovej metódy , ktorí sú v neustálom kontakte s nemeckými kolegami a lektormi < a href = "http://www.masaze-kurzy.cz/dornovametoda.php" title = "Dornovej metódy"> Dornovej metódy .
Či už absolvujete základné masérsky rekvalifikačný kurz , alebo niektorý z doplnkových kurzov, ktoré vedú renomovaní odborníci v danom odbore, naše dvere Vám budú vždy otvorené pre prípadné konzultácie či rady do Vašej praxe ...

Prajeme vám veľa úspechov.

Tým Dexter Academy

Masérský kurz rekvalifikační

masaze-obchod.cz - Masážní stoly,oleje,balzámy, Hot Stones (lávové kameny) a dalších 500 produktů...masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!