Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

O nás

Vážení priatelia,

veľmi nás teší, že ste navštívili stránky masérske školy Dexter Academy. Toto centrum pôsobí za účelom vzdelávania v oblasti poskytovania masérskych a regeneračných služieb.
Našim cieľom je vychovávať regeneračný pracovníkov, ktorí budú poskytovať svoje služby na profesionálnej úrovni. V základným masérskom kurze (rekvalifikačnom) kladieme veľký dôraz na praktickú časť výučby, ktoré sa zúčastňujú odborníci z radov fyzioterapeutov, lekárov a masérov s dlhodobou praxou.
Sme si ale vedomí aj dôležitosti teoretických vedomostí, predovšetkým z anatómie a fyziológie, preto v priebehu celého masérskeho kurzu dochádza k neustálemu opakovaniu z tejto oblasti. Všetko je vedené příjemmou formou zostavenú tak, aby študent po absolvovaní masérskeho kurzu , mal všetky predpoklady stať sa profesionálnym masérom a odborníkom v poskytovaní regeneračných a masérskych služieb.
Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, také krásne masáže ako je masáž Hot Stones (masáž lávovými kameňmi) a Havajská masáž Lomi Lomi . Dodnes tieto masáže rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.
Z oblasti kozmetických masáží sme propagátori novinky lifting tváre , ktorý vyučujeme v licencii Dexter Academy London a ktorá má v Čechách veľký úspech.
Dornova metóda si v Čechách našla tiež svoje dôstojné miesto u masérov a rehabilitačných pracovníkov a vyučujú ju u nás odborní lektori Dornovej metódy , ktorí sú v neustálom kontakte s nemeckými kolegami a lektormi < a href = "http://www.masaze-kurzy.cz/dornovametoda.php" title = "Dornovej metódy"> Dornovej metódy .
Či už absolvujete základné masérsky rekvalifikačný kurz , alebo niektorý z doplnkových kurzov, ktoré vedú renomovaní odborníci v danom odbore, naše dvere Vám budú vždy otvorené pre prípadné konzultácie či rady do Vašej praxe ...

Prajeme vám veľa úspechov.

Tým Dexter Academy

Masérský kurz rekvalifikační

masaze-obchod.cz - Masážní stoly,oleje,balzámy, Hot Stones (lávové kameny) a dalších 500 produktů...Najbližšie masérske kurzy

Mezinárodná akreditácia

Masérské kurzy

Pracovná ponuka


Naše spa / wellness se nachází v hotelu The Mozart Prague, jsme 5ti* hotel v centru Prahy. Naše spa je určeno jak pro hotelové hosty tak pro klienty zvenku. Uvnitř spa je sauna a místnost pro masáže s dvěma lehátky, dále také kadeřnictví, barber a manikúra, pedikúra. Hledáme šikovné maséry / masérky převážně pro klasické masáže jakou jsou: sportovní m, olejová, aroma m., relaxačním., masáž nohou, případně i thajské masáže. Podrobnější informace budou sděleny při osobní schůzce. S pozdravem a poděkováním Monika Schultzová +420 731 456 984

Akreditácia

Masérské kurzy

Všetko pre masérov

Obchod nejen pro maséry

Masérské stoly

masazni stoly

World of Beauty and SpaMasérské kurzy

Masérské kurzy

Nové masérské kurzy

Videogaléria

Masérské kurzy - videogalerie

Indická masáž hlavy

indická masáž hlavy

Osobný fitness trenér

Trenérské kurzy

najobľúbenejšie

masáž lávovými kameny

Relácia o masážach

Masérské kurzy masáže

Luxusné masážne oleje

masazni oleje Liyoli

masérske stoly

masazni stoly

Relácia o masážach

masérské kurzy a masáže

Osobná karta študenta

Osobní karta studenta

Masérske kurzy: Hovorí sa o nás

O masážach

Masážne stoly

Obchod nejen pro maséry masazni stoly

Masérské kurzy

masérské kurzy

Niodé

Niode + kurzy ZDARMA + MASAZNI STUL ZDARMA

Havajská masáž lomi

havajská masáž lomi lomi

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!