Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Výučba v rekvalifikačnom kurze

Praxe v masérském kurzu Od vzniku tejto masérske školy sa snažíme o poskytovaní profesionálnych služieb na najvyššej úrovni. Odmenou nám za to je vysoký záujem o naše masérske kurzy. Dovoľte nám teda v stručnosti predstaviť štýl výučby masérskeho rekvalifikačného kurzu. Ak máte nejakú otázku, radi vám ho odpovieme na tel: 242 425 406, 603 544 693, alebo nás po dohode môžete navštíviť.

Výuka anatomie při rekvalifikačním masérském kurzu Používame kvalitné výukové programy a inštruktážne filmy. Naše kurzy sú aj pre absolútnu laikov, preto je potrebné študentov oboznámiť s biológiou človeka, predovšetkým s tými oblasťami, ktoré súvisia s masérsku praxou. K tomu nám slúži dobre vybavená učebňa, s multimediálnym počítačom s veľkou 21 palcovou obrazovkou. Ako projektor môžeme využiť televízor, ktorý je prepojený s počítačom. Celá miestnosť je potom ozvučená Hi-Fi systémom domáceho kina. S občerstvením vo forme kávy a čaju, ktoré je v učebni k dispozícii, to potom tvoria príjemné prostredie pre osvojenie daných vedomostí.

V masérských kurzech jsou lektoři s mnohaletou praxí Najdôležitejšia je prax. Po absolvovaní nášho kurzu budete schopní namasírovať zákazníka, bez toho aby poznal že ste práve ukončili kurz. Naučíte sa tu potrebné masérske hmaty is ich účinky a vďaka tomu je dokážete perfektne použiť v akejkoľvek situácii. Prihliadame k moderným trendom a potrebám náročného klienta, ktorý navštevuje masérske štúdia. Celá prax masáže v našom kurze zaberá 70% výučby.

Máte možnosť študovať z odbornej literatúry. Študenti môžu využiť knižnicu z oblasti regenerácie, masáže, zdravého životného štýlu a alebo ako začať podnikať v regeneračných službách. Nájdete tu napr: Farebný anatomický atlas od Yokoshiho, anatómie od Jaroslava Fleischmanna, Skriptá Univerzity Palackého pre masérov, Masáže od Jana Sedmík, Atlas biologie od Stanislava Trojana, Knihu masážou od Clare Hudsonovej a veľa ďalšej zaujímavej literatúry.

Produkce instruktážních filmů pro výuku profesionálních masérů Produkujeme inštruktážne filmy pre výučbu v masérskych kurzoch. Na projekte spolupracujú odborníci z radov fyzioterapeutov a uznávaných masérov. Doteraz sme vyrobili videa: Upokojujúci masáž a jej účinky. Masáž chrbta a šije, masáž dolných končatín, Masáž horných končatín, Masáž brucha a hrudníka. Tieto videá popisujú detailne jednotlivé hmaty, ich účinky a masírované svaly.

Rekvalifikační masérský kurz je řádně registrován u MSMT Rekvalifikačný masérsky kurz Masér pre športové a rekondičné masáže je akreditovaný pod č.j.: 26 201/04-20-516.
Certifikát doplnkových kurzov možno získať aj v anglickom jazyku pre prípad, že sa budete chcieť venovať masážam aj v zahraničí.

Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu máte možnosť získať prestížnu Masérský preukaz v anglickom jazyku.

Najbližšie masérske kurzy

Mezinárodná akreditácia

Masérské kurzy

Pracovná ponuka


Dobrý den, pronajmu na 5 dní v týdnu vybavenou masérnu. Dále se v prostorách nachází recepce, odpočívárna, kuchyňka se sprchovým koutem, WC. Prostory se nachází na Praze 6, na Vypichu, jen pár metrů od autobusuové a tramvajové zastávky. Velice dobrá lokalita! Masérna se nachází v polosuterénu rodinného domu. Wi-fi je samozřejmostí. Cena je 4000 kč/měsíc i s poplatky. V případě zájmu kdykoli volejte na č. 731 903 948, popř. pište na email dtomes@email.cz. Není problém zaslat fotky nebo ještě lépe se jet na prostor rovnou podívat.

Akreditácia

Masérské kurzy

Všetko pre masérov

Obchod nejen pro maséry

Masérské stoly

masazni stoly

World of Beauty and SpaMasérské kurzy

Masérské kurzy

Nové masérské kurzy

Videogaléria

Masérské kurzy - videogalerie

Indická masáž hlavy

indická masáž hlavy

Osobný fitness trenér

Trenérské kurzy

najobľúbenejšie

masáž lávovými kameny

Relácia o masážach

Masérské kurzy masáže

Luxusné masážne oleje

masazni oleje Liyoli

masérske stoly

masazni stoly

Relácia o masážach

masérské kurzy a masáže

Osobná karta študenta

Osobní karta studenta

Masérske kurzy: Hovorí sa o nás

O masážach

Masážne stoly

Obchod nejen pro maséry masazni stoly

Masérské kurzy

masérské kurzy

Niodé

Niode + kurzy ZDARMA + MASAZNI STUL ZDARMA

Havajská masáž lomi

havajská masáž lomi lomi

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!