Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Výučba v rekvalifikačnom kurze

Praxe v masérském kurzu Od vzniku tejto masérske školy sa snažíme o poskytovaní profesionálnych služieb na najvyššej úrovni. Odmenou nám za to je vysoký záujem o naše masérske kurzy. Dovoľte nám teda v stručnosti predstaviť štýl výučby masérskeho rekvalifikačného kurzu. Ak máte nejakú otázku, radi vám ho odpovieme na tel: 242 425 406, 603 544 693, alebo nás po dohode môžete navštíviť.

Výuka anatomie při rekvalifikačním masérském kurzu Používame kvalitné výukové programy a inštruktážne filmy. Naše kurzy sú aj pre absolútnu laikov, preto je potrebné študentov oboznámiť s biológiou človeka, predovšetkým s tými oblasťami, ktoré súvisia s masérsku praxou. K tomu nám slúži dobre vybavená učebňa, s multimediálnym počítačom s veľkou 21 palcovou obrazovkou. Ako projektor môžeme využiť televízor, ktorý je prepojený s počítačom. Celá miestnosť je potom ozvučená Hi-Fi systémom domáceho kina. S občerstvením vo forme kávy a čaju, ktoré je v učebni k dispozícii, to potom tvoria príjemné prostredie pre osvojenie daných vedomostí.

V masérských kurzech jsou lektoři s mnohaletou praxí Najdôležitejšia je prax. Po absolvovaní nášho kurzu budete schopní namasírovať zákazníka, bez toho aby poznal že ste práve ukončili kurz. Naučíte sa tu potrebné masérske hmaty is ich účinky a vďaka tomu je dokážete perfektne použiť v akejkoľvek situácii. Prihliadame k moderným trendom a potrebám náročného klienta, ktorý navštevuje masérske štúdia. Celá prax masáže v našom kurze zaberá 70% výučby.

Máte možnosť študovať z odbornej literatúry. Študenti môžu využiť knižnicu z oblasti regenerácie, masáže, zdravého životného štýlu a alebo ako začať podnikať v regeneračných službách. Nájdete tu napr: Farebný anatomický atlas od Yokoshiho, anatómie od Jaroslava Fleischmanna, Skriptá Univerzity Palackého pre masérov, Masáže od Jana Sedmík, Atlas biologie od Stanislava Trojana, Knihu masážou od Clare Hudsonovej a veľa ďalšej zaujímavej literatúry.

Produkce instruktážních filmů pro výuku profesionálních masérů Produkujeme inštruktážne filmy pre výučbu v masérskych kurzoch. Na projekte spolupracujú odborníci z radov fyzioterapeutov a uznávaných masérov. Doteraz sme vyrobili videa: Upokojujúci masáž a jej účinky. Masáž chrbta a šije, masáž dolných končatín, Masáž horných končatín, Masáž brucha a hrudníka. Tieto videá popisujú detailne jednotlivé hmaty, ich účinky a masírované svaly.

Rekvalifikační masérský kurz je řádně registrován u MSMT Rekvalifikačný masérsky kurz Masér pre športové a rekondičné masáže je akreditovaný pod č.j.: 26 201/04-20-516.
Certifikát doplnkových kurzov možno získať aj v anglickom jazyku pre prípad, že sa budete chcieť venovať masážam aj v zahraničí.

Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu máte možnosť získať prestížnu Masérský preukaz v anglickom jazyku.

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Kájovi a Ditě za kvalitní výuku při rekvalifikačním kurzu, který probíhal v Č.B. od 31.8. do 19.10.2013, za jejich osobitý přístup, za předání jejich vědomostí a zkušeností. Byly to krásně strávené víkendy.Za všechny "žáčky" ještě jednou díky.. Pavla

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 31.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích pod vedením Karla T.a Dity B..Jejich profesionální a lidský přístup je obdivuhodný. Užasné propojení jejich zkušeností které nám předali.Oba mají srdíčko na pravém místě moc děkuji Eva Vopelková

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 21.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzKrásný dobrý den přeji všem. V neděli 2. června proběhl v Olomouci první kurz Dexter Academy - Indická masáž hlavy + antistresová masáž pod vedením Zuzany J. Profesionální přístup, odbornost, aktivně vedený den,.... - chválím, chválím a chválím. Ještě nyní na sobě cítím dozvuky nedělního dne. Děkuji ještě jednou Zuzi. Liduš

Indická masáž hlavy + antistresová masáž, 4.6.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pozdravit lektora Karla T., pod jehož profesionální a lidským vedením jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích. Už se moc těším na další kurzy s Karlem a na své staré i nové spolužáky:-). Děkuji a přeji Vám mnoho dobrých kurzů a spokojených absolventů. Jana V.

Rekvalifikační masérský kurz na anatomických základech - intenzivní, 28.5.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzKrásný den i já jsem absolvovala 6.5.2013 kurz Masáže těhotných...velice děkuji za neopakovatelné a trpělivé vedení kurzu lektorkou Zuzkou T. a dík i Helence Zázvorkové...musím přiznat ,že jsem ještě tak úžasnou masáž nezažila...díky i Jindrovi,který nám to spestřil...super kurz!!!Jako všechny v Dexteru.Lenka Řeháková

Masáž těhotných, 8.5.2013

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!