Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Havajská masáž Lomi Lomi

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


O havajské masáži Lomi Lomi
havajská masáž lomi lomi Havajská masáž Lomi Lomi je terapia, ktorá svojimi relaxačnými a terapeutickými účinkami patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby odpočinku. Havajská masáž vychádza z veľmi jemných a plynulých techník pochádzajúcich z havajských ostrovov.

Naučíte sa tu všetky potrebné techniky typické pre Havajskú masáž Lomi Lomi. Navyše si túto masáž obľúbite aj z dôvodu, že vám vďaka používaným technikám ušetrí vaše kĺby a prsty. Pri havajskej masáži Lomi Lomi dochádza k harmonizácii tela a duše nielen masírovaného, ale aj maséra.

Názory studentů kurzu Havajská masáž Lomi Lomi

úžasná atmosféra a skvělý přístup, mám pocit, že jsem se opravdu něco naučila :-). Masérskou školu mám na doporučení: Doporučení kamarádek, recenze.


Jako vždy jen pozitivní pocity s chuti vzdělávat se u Dexter dál. Lektor tohoto masérského kurzu byl super. Komunikativní, milý, trpělivý, profesionál


Uzasny. Na kurz jsem šla na základě doporučení.

méně
více


Lektoři masérského kurzu Havajská masáž Lomi Lomi
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 hodín alebo 32 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre masérov, terapeutov atď, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Délka kurzu
2 dny: Naučíte sa potrebné hmaty, harmonizáciu tela s vykonávanými hmaty a princípy havajskej masáže Lomi Lomi.

4 dny: Okrem náplne dvojdňového kurzu sa budete venovať viac opakovaní a upresňovať jednotlivé hmaty.

Priviezli sme túto masáž do Českej republiky
Masérské kurzy,absolventi rekvalifikačního masérského kurzu ve světě Učte sa od masérov a lektorov z Dexter Academy, ktorí masírujú na Hawaii.
Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, takú krásnu masáž ako je havajská masáž Lomi Lomi. Dodnes túto masáž rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.
Havajská masáž Lomi Lomi je obľúbená vďaka odlišnej technike od bežných masáží. Hoci existuje na desiatky štýlov havajskej masáže Lomi Lomi, masérske škola Dexter Academy si vybrala jedinečný systém, kde sa úžasne prepája pohyb maséra s masérskym hmaty. Vďaka tomu sa táto metóda stala základom aj pre mnoho ďalších masáží.

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Havajská masáž Lomi Lomi v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Havajská masáž Lomi Lomi Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Havajská masáž Lomi Lomi, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Havajská masáž Lomi Lomi
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:

BRATISLAVA: Havajská masáž - Lomi Lomi I


banner


REFERENCIE
na masérsky kurzJiž jsem v Dextru absolvovala rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích a bylo to super. Do Dextru chodím moc ráda, jsou tu přátelští, sympatičtí a ochotní lidé, dny tady si užívám. :)

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 26.4.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzLektorka Nikol je prostě skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1* 1* 1* 1*

Havajská masáž - Lomi Lomi I, 14.6.2015

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!