Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Masáž tváre

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem


O masáži tváre
kosmetická masáž Masáž tváre má podľa mnohých masérov zo všetkých druhov masáží najblahodarnejšie a maximálne relaxačné účinky, predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu. Vzhľadom k tomu, že na tvári je ohromné ​​množstvo nervových receptorov, ovplyvňuje masáž tváre nielen nervový systém, ale aj celé telo.

Na rozdiel od iných častí tela sú svaly v tvári pripojené do kože, a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Náš tvár odráža nálady a emócie. Stres a napätie môže mať na náš vzhľad ničivý dopad, svaly sa napínajú, čo spôsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napätie uvoľňuje a výraz v tvári sa zmäkčí.

méně
více

Názory studentů kurzu Masáž tváre

Lektorka byla nejlepší v trpělivosti, svým charismatem, přístupemk výuce a celým vedením kurzu. Uvitala bych kdyby bylo možné koupit nějaké dvd přímo k danému kurzu. Jinak jsem spokojená a už se těším na další zdokonalování u vás.

Marie Chomátová
Masérský kurz Masáž tváre, 09.12.2017

Hodnotím kurz masáže obličeje velmi pozitivně, jsem spokojená, určitě vyberu další z nabídky vašich kurzů :). Dobré reference, akreditované kurzy, to byl hlavní důvod pro přihlášení. Lektorka Nikol byla velmi milá, empatická, ochotná poradit studentům, snaha o to aby si kurzisté odnesli z výuky co nejvíce vědomostí (praktických i teoretických)

Eva Bergrová
Masérský kurz Masáž tváre, 09.12.2017

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 8 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, aj pre laikov, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom


Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Masáž tváre v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Masáž tváre Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Masáž tváre, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Masáž tváre
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PŘIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!