Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Učíme masírovať verejnosť - Seminár

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


O masáž lávovými kameňmi
Masáž pro veřejnost Naučte sa uvoľniť stuhnuté svaly na chrbte a šiji, cez oblečenie s noblesou a efektívne. Našou masážou dokážete navodiť báječný pocit úľavy a zbaviť sa stresu jednoduchým a účinným spôsobom, navyše od tých najlepších masérov prednášajúcich všade po svete.
Naučíte sa ako vyhľadať stuhnutý sval. Vďaka anatomickému modelu si budete môcť zblízka pozrieť kam sa daný sval upína. Potom budete sami na sebe nachádzať príčiny bolesti a aplikovať príslušné hmaty. Masérske hmaty sme pre vás prispôsobili tak, aby ich zvládol naozaj každý a pritom nestrácali na účinnosti. Partneri si masérske hmaty učia navzájom a jednotlivci medzi sebou. Príjemný lektor s akreditáciou pre masérske terapie a najvyššou úrovňou výučby bude zárukou vašej spokojnosti a dobrého zážitku zo seminára.
Masérsky seminár môže navštíviť ako jednotlivec, partnerská dvojica, či priatelia. Príjemne prežité v popoludní vám zprosředkují profesionálny lektori z Dexter Academy Ltd.
Tím profesionálnych masérov a fyzioterapeutov z prestížnej školy Dexter Academy vás zasvätí do tajov masáží. Pomôžete svojim blízkym od bolesti a stresu. Bude sa používať Dexter SPA technika masérskych hmatov cez oblečenie.

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 4 hodiny, 12 - 16 hodín
Podmienky prijatia: Pre širokú verejnosť
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážne oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Prečo masáže?
Masáže patrí medzi jedny z najstarších liečebných metód. Naučte sa ich teda aj vy a budete vyhľadávania vo svojom okolí au priateľov. Masážou dokážete uvoľniť stuhnuté svaly, ale je to tiež najlepšia metóda na spestrenie vzťahu s partnerom či partnerkou. Dotyk je už po stáročia tou najlepšou terapiou pre upevnenie ťahu av dnešnej dobe snáď o to dôležitejšie.
Vedeli ste, že najväčší účinok masáží je na centrálnu nervovú sústavu? Máte teda najlepší nástroj na získanie pozitvní energie a zbavenie sa stresu.

Náplň semináre
- Krátky úvod čo sú masáže
- Druhy masáží
- Praktické ukážky niektorých druhov masáží
- Prečo nás bolí svaly
- Kedy je a kedy nie je vhodné masírovať
- Výhody masáže
- Ukážka masérskych hmatov cez oblečenie
- Praktická ukážka svalov, ktoré sa masírujú
- Trénovanie masérskych hmatov
- Priestor na otázky a príjemnú diskusiu

PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!