• Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

    Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  • Nejlepší masérská škola

    Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

  • Akreditace ministerstva školství

    Akreditace ministerstva školství

    >>


Fitness kurzy

Kurz Cvičenie pre tehotné je vhodný pre osobné trénerov, tak aj pre širokú verejnosť ... viac:

Cvičenie pre tehotné


Trénerský kurz určený pre osobné trénerov, alebo pre tých, ktorí sa chcú sami naučiť pracovať na stabilizačným lopte ... viac:

Cvičenie na lopte


Objemový tréning a jeho aplikácie v posilňovni je snáď najviac viditeľný spôsob cvičenia. Poďme sa pozrieť na správne pravidlá, ako najviac nabrať svalovú hmotu a aké cviky použiť... viac:

Objemový tréning


Postizomterické cvičenie je súčasťou trénerskej činnosti v období regenerácie. Profesionálne fitness tréneri sa vyznačujú znalosťami nielen pre obdobie tréningu, ale aj v časti potréningovej ... viac:

Postizometrické cvičenie


Kinesiotaping patrí medzi moderné a veľmi účinné metódy prevencie zranení a liečby pohybového aparátu. Fitness kurz Kinesiotaping v podaní fyzioterapeutov a akreditovaných lektorov z Dexter Academy vám prinesie to najlepšie zo sveta moderných terapií ... viac:

Kinesiotaping


Trénerský kurz: osobný tréner fitness (inštruktor fitness) je najkomplexnejší odborný fitness kurz v SR. Sa usporadúva prestížne vzdelávacie inštitúcie Dexter Academy a kladie najvyššie nároky na kvalitu a profesionalitu ... viac:

Osobný trenér fitness


REFERENCIE
fitness kurzDobrý den. Moc děkuji za velmi krásné dva dny na kurzu kinesiotapingu s lektorkou Andreou. Ve velmi příjemné atmosféře, kde rychle opadly i poslední zbytky ostychu, dokázala nejenom představit teorii kinesiotapingu, ale hlavně přesvědčit, že tato metoda je tvůrčí a její aplikace je tak trochu uměním, ke kterému je potřeba přistupovat s respektem, ale i hravostí a empatií. I přes rozdílné znalosti frekventantů v oblasti anatomie a fyziatrie, uměla Andrea opravdu výborně reagovat a objasnit problematiku dotazu. Kurz je zaměřen hlavně prakticky- ve dvojici jsme vyzkoušeli a zvládli každý sám všechny představené základní praktiky. Vřele tento kurz doporučuji všem i z řad zdravotníků, kterým je v jejich profesi zdraví pacienta nade vše (Salus aegroti suprema lex) a umí naslouchat a hrát si. Pokud bude mít kurz pokračování, určitě si ho nenechám ujít.

Tejpování: Kinesiotaping, 13.11.2014

REFERENCIE
fitness kurzZdravím ,tento víkend se konal kurz tejpování. Vřele doporučuji všem .Lektorka Andrejka byla úžasná a předala nám spoustu cenných informací.Prostě s jedním slovem skvělý.Ještě jednou díky za kurz.Hana Kašparová

Tejpování: Kinesiotaping, 28.5.2012

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!