Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Masérsky kurz: Zdravotný masér

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


Kurz zdravotný masér
rekvalifikační masérský kurz Masér pre zdravotnícke zariadenia je najlepšia forma vzdelanie pre váš profesijný rast, či už ste masér či zvažujete sa stať úspešným masérom, máte jedinečnú možnosť sa učiť od najlepších masérov a odborníkov Dexter Academy. Masérsky kurz Zdravotné masér v rozsahu 500 hodín spĺňa všetky požiadavky na moderné náročné požiadavky najlepších kúpeľných centier a prefesionálních SPA.

Súčasťou masérskeho kurzu Masér pre zdravotnícke zariadenia sú masáže v praxi. Celý masérsky kurz je pretkaný mnohými hodinami praxe a dobre podanej teórie.

Kurz zdravotného maséra vám prinášajú pod záštitou prestížnej medzinárodnej akreditované školy Dexter Academy tieto prestížne spoločnosti:

 • privátne zdravotnícke zariadenie Dexter Therapy sro s udelenou akreditáciou číslo 74061/2011/VZV
 • zdravotnícke zariadenie Medicentrum sro
 • Kúpele Teplice v Čechách as
 • Kúpele Hotel Vráž sro

Absolventi Dexter Academy sú uznávanými terapeutmi v mnohých krajinách, v tomto prestížnom masérskom kurze sa budete učiť v luxusných zariadeniach.

Soušástí masérskeho kurzu zdravotné masér je týždenný praxe v zdravotníckom zariadení (mimo termín uvedenej výučby).


Názory studentů kurzu Zdravotný masér

velmi kladný a pozitivní, hodně jsem se naučila a bylo to velice příjemné, i když hodně náročné, pro Dexter jsem se rozhodla na základě kladných recenzí

Lucie Švejdová
Masérský kurz Zdravotný masér, 12.09.2022

Příjemný pocit z kurzu. Proč Dexter?: Prestiž

Yuriy Vovchyk
Masérský kurz Zdravotný masér, 13.09.2021

Získala jsem mnoho nových vědomostí, přátel a rozšířil se mi všeobecný přehled. Kurz byl velice profesionálně pojat, nechyběla však zábava, jež celý průběh krásně okořenila. Do Dexteru jsem se přihlásila na základě doporučení od známé. Hodnocení lektorů: Příjemné vystupování, inteligentní, ochotný, trpělivý, vyzná se v oboru, zábavný

Klára Móžiová
Masérský kurz Zdravotný masér, 13.09.2021
méně
více


Lektoři masérského kurzu Zdravotný masér
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Eduard

Fyzioterapeut s 20 letou praxí se zkušenostmi ze sportovní prvoligových týmů odborník na lymfologii. Odborná praxe ve fakultní nemocnici a v soukromé praxi.

Více info

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Gabriela

Mnohaletá praxe na anesteziologii, soukromá a fakultní praxe

Více info

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Alena

Mnohaletá lektorská činnost na střední zdravotnické škole v oboru balneologie

Více info

Obsah masérskeho kurzu
Hygiena, somatologie, masérske praxe, prvá pomoc, balneológia, vodoliečba, elektroliečba, fyzikálna terapia, kontraindikácie, psychológia, právna prax maséra, etika maséra, teórie masáže a mnoho ďalšieho a zaujímavého ...
Podrobnejšie informácie:
Cieľové úlohy starostlivosti o zdravie. Dôraz na primárnu starostlivosť. Výchova k zdraviu, zodpovednosť občana za vlastné zdravie. Úloha zdravotného pracovníka vo výchove k zdraviu a prevenciu. Dôležitosť prevencie. Zodpovednosť zdravotného pracovníka. Systém starostlivosti o zdravie,

méně
více

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby, Formy štúdia
Formy štúdia:
 • Víkendové (vždy iba So, Ne)
 • Intenzívny (vždy iba Po-pia)
 • Večerné (vždy len Po, St alebo Ut, Ct)
 • Individuálne masérsky kurz (kombinácia predošlých)

 • Dĺžka masérskeho kurzu: 500 hodín
  Podmienky prijatia na masérsky kurz: Vek nad 18 rokov, minimálne vzdelanie: stredoškolské, potravinársky preukaz (vydá váš obvodný lekár). Určené pre masérov, kozmetičky i širokú verejnosť. Pozitívne osobnosť!
  Miesto konania masérskeho kurzu: V našich učebniach
  Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
    
  Cena pro Úřady práce a další organizace je: 35000 EUR (z důvodu administrativní zátěže). (bonusy v hodnote až €165)
  (plus cena ubytovanie pri praxi v kupeloch, 10 dnu, od €10 / deň, nekdy zadarmo)
  Cena individuálneho kurzu: €1030
  Ak potrebujete potvrdenie pre úrad práce, teraz máte možnosť si potvrdenie vygenerovať online tu

  méně
  více

Dostanete nasledovné zľavy a darčeky
Masážní olej LIYOLI          Na masérskom kurze máme pre vás pripravený malý darček od výrobcu luxusných BIO olejov a prírodných silíc pre masérov značky LIYOLI. Táto firma tiež sponzoruje kurz a ten je vďaka firme Liyoli lacnejšie.         
         Poukaz na zľavu €45 na masážny stôl Jaguar
         Poukaz na zľavu €25 na masážny stôl Rokvel
Poukaz na zľavu €45 na pravej lávové kamene Hot Stones
Zľavy na Masérske kongresy €85
         Seminár Prevencia športových úrazov v hodnote €65

Absolventi kurzu zdravotné masér
Gratulujeme najlepším masérom zo zdravotného kurzu

absolventi kurzu masér terapeut

Aké ocenenia po masérskom kurze obdržíte
 • Certifikát Dexter Academy Ltd. s medzinárodnou platnosťou s kódom a akreditačnými KID
 • Osvedčenie s potvrdením od Ministerstva zdravotníctva SR pre povolania MASÉR
 • Certifikát oprávňujúci na zriadenie živnosti Masér
 • Právo na získanie medzinárodného masérskeho preukazu zdravotného maséra

Kde po masérskom kurze môžete pracovať
Po absolvovaní tohto masérskeho kurzu môžete na základe udeleného certifikátu pracovať ako masér v zdravotníctve či masér regeneračné. Budete môcť pod dohľadom lekára či fyzioterapeuta vykonávať dané liečebné postupy.

Predstavujeme prestížne kúpele Hotel Vráž, partnera Dexter academy
zdravotní masérsky kurz Kúpeľný komplex Lázně Hotel Vráž sa nachádza 10 km od Písku, v romantickom prostredí lesnatej krajiny v údolí rieky Otavy, ktoré poskytuje návštevníkom pokoj a dostatok súkromia. Poloha kúpeľov zaručuje ľahkú dosiahnuteľnosť autom, zdravotní masérsky kurz vlakom alebo autobusom. Kúpeľný dom Zámok ponúka ubytovanie v 1 a 2-lôžkových izbách 1.kategória. Izby sú špičkovo vybavené. Kúpeľný dom má vlastnú bezbarierový prístup, zdravotní masérsky kurz   dostupné procedúry: Klasické masáže, reflexné masáže, podvodné masáže, rašelinové zábaly, kúpele, fyzikálnej terapie, termoterapia, a ďalšie procedúry. Spojením špičkových kúpeľov s prestížnou masérsku školou Dexter Academy vám prinesie úspech. Naučíte sa byť úspešným zdravotným masérom. Vitajte vo svete luxusnej starostlivosti.

Predstavujeme najstaršie kúpele v Čechách Teplice, partnera Dexter academy
zdravotní masérsky kurz Kúpele Teplice v Čechách patria ku kúpeľom s najdlhšou tradíciou. Tunajšie termálne pramene boli využívané už od 12. storočia a práve rozvoj kúpeľníctva umožnil prerod pôvodne neznámeho mesta Teplice vo významné stredisko, pýšiace sa honosnými kúpeľnými domami a nádhernou architektúrou. zdravotní masérsky kurz Mesto bolo vďaka svojej neopakovateľnej atmosfére a liečivým prameňom vždy navštevované mnohými slávnymi panovníkmi, diplomatov, umelci a velikánmi svojej doby. Aj v súčasnej dobe sú známe predovšetkým vďaka vychýrenému a osvedčenému účinku termálnych prameňov. Špičková starostlivosť a nadštandardné služby na európskej úrovni sú hosťom poskytované zdravotní masérsky kurz v štyroch kúpeľných domoch: Císařských kúpeľoch, Kúpeľnom dome Beethoven, Kamenných kúpeľoch, a Nových kúpeľoch. Kúpeľné domy (mimo depandance) zdravotní masérsky kurz poskytujú ubytovanie, liečenie i stravovanie pod jednou strechou. Celková kapacita kúpeľných domov je 683 lôžok. O zdravie a pohodu všetkých klientov stará kolektív profesionálov - skúsených lekárov, kvalifikovaných sestier, fyzioterapeutov, kúpeľných, masérov a ďalších pracovníkov, ktorých odbornosť je pravidelne a systematicky zdokonaľovaná. Liečia sa tu predovšetkým ochorenia pohybového ústrojenstva, ochorenia cievne, ochorenia nervové a ochorenia duševné.

Úspešní absolventi kurzu
Dôvody úspechov študentov Dexter Academy si samozrejme nechávame pre študentov na samotný masérsky kurz. Neváhajte sa zúčastniť tohto prestížneho kurzu považovaného za najkomplexnejšie masérsky kurz v SR. Tento masérsky kurz sa vypisuje iba výnimočne, neváhajte a nenechajte si ujsť príležitosť.

Odovzdanie cerfitikátů úspešným absolventom
zdravotní masérský kurz

zdravotní masérský kurz

Masérsky preukaz
masérský preukaz v anglickom jazyce Po absolvovaní masérskeho kurzu máte možnosť získať ako jediný v SR prestížnej medzinárodnej Masérský preukaz v anglickom jazyku. Masérsky preukaz je akreditovaný 2 zahraničnými akreditačnými autoritami.

Masérsky kurz Zdravotné masér
Masér pre zdravotnícke zariadenia obsahuje všetky zručnosti a vedomosti potrebné pre profesionálny výkon maséra. Naučíte sa dokonale masírovať podľa najnovších trendov v Európe či vo svete. Maséri a lektori Dexter Academy často navštevujú zahraničné stáže v kúpeľoch či SPA centrách a radi sa s vami podelí o svoje skúsenosti.

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérskeho kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu Zdravotné masér, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Prednáška na medzinárodnom veľtrhu
Přednáška na veletrhu Prednáška "Ako sa stať úspešný zdravotné masér" na medzinárodnom veľtrhu v Bratislave. Pravidelne sa zúčastňujeme veľtrhov a prednášame na nich o masážach a aktuálnych trendoch v tomto odbore.

Profil absolventa akreditovaného kvalifikačného kurzu v odbore masér
  Cieľové vedomosti:
 • poučený o kompetenciách k výkonu svojho povolania
 • zvláda spoluprácu s inými profesiami v zdravotníctve
 • pozná etické, právne a psychologické aspekty zdravotníckej profesie
 • pozná základy organizácie a prevádzky zdravotníckych zariadení
 • pozná základy somatologie so zameraním na pohybový systém
 • je orientovaný v základoch psychológie a komunikácie
 • ovláda teória masáží vrátane ich indikácií a kontraindikácií
 • zvláda teóriu fyzikálna liečba - aplikáciu tepla, zábalu a vodoliečebných procedúr

 • Cieľové zručnosti:
 • vykonáva klasické masáže
 • aplikuje teplo za použitia soluxu alebo parafínu
 • podáva zábaly
 • vykonáva čiastočne aj celkové kúpele
 • vykonáva základné vodoliečebné procedúry
 • rozoznáva stavy vylučujúce masáže alebo postupmi fyzikálnej liečby
 • podieľa sa na preberanie, kontrole a uloženie zdravotníckych pomôcok a prádla
 • podieľa sa na dezinfekciu a sterilizáciu zdravotníckych pomôcok

Masérsky kurz je najdôležitejšie masérsky kurz v profesijnom živote maséra
Návyky a umenie, ktoré sa naučíte na masérskom kurze, vám zostanú po celú dobu kariéry, je veľmi dôležité sa ich naučiť spravne. Najlepší maséri z Dexter Academy sú pripravení vás všetko naučiť. S našimi študentmi sme v kontakte aj po kurze, aproto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Zdravotný masér v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Zdravotný masér Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Zdravotný masér, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Zdravotný masér
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


Rozpis termínov víkendového masérske kurzu ZDRAVOTNÉ MASÉR:
1. termín
od 03.11.2012
do 26.05.2013
2. termín
od 09.02.2013
do 25.08.2013
03. - 04.11.2012 (So, Ne)
10. - 11.11.2012 (So, Ne)
17. - 18.11.2012 (So, Ne)
24. - 25.11.2012 (So, Ne)
   01. - 02.12.2012 (So, Ne)
08. - 09.12.2012 (So, Ne)
15. - 16.12.2012 VOĽNO
22. - 23.12.2012 VOĽNO
29. - 30.12.2012 VOĽNO
05. - 06.01.2013 (So, Ne)
12. - 13.01.2013 VOĽNO
19. - 20.01.2013 (So, Ne)
26. - 27.01.2013 (So, Ne)
02. - 03.02.2013 (So, Ne)
09. - 10.02.2013 (So, Ne)
16. - 17.02.2013 (So, Ne)
23. - 24.02.2013 VOĽNO
02. - 03.03.2013 (So, Ne)
09. - 10.03.2013 (So, Ne)
16. - 17.03.2013 (So, Ne)
23. - 24.03.2013 (So, Ne)
30. - 31.03.2013 VOĽNO
06. - 07.4.2013 (SO, Ne)
13. - 14.4.2013 (SO, Ne)
20. - 21.4.2013 (So, Ne)
27. - 28.4.2013 (SO, Ne)
04. - 05.5.2013 (SO, Ne)
11. - 12.5.2013 (SO, Ne)
18. - 19.5.2013 (SO, Ne)
25. - 26.5.2013 (SO, Ne)
01. - 02.6.2013 (SO, Ne)
09. - 10.02.2013 (So, Ne)
16. - 17.02.2013 (So, Ne)
23. - 24.02.2013 (So, Ne)
02. - 03.03.2013 VOĽNO
09. - 10.03.2013 (So, Ne)
16. - 17.03.2013 (So, Ne)
23. - 24.03.2013 (So, Ne)
30. - 31.03.2013 (So, Ne)
06. - 07.4.2013 VOĽNO
13. - 14.4.2013 (SO, Ne)
20. - 21.4.2013 (SO, Ne)
27. - 28.4.2013 (SO, Ne)
04. - 05.5.2013 VOĽNO
11. - 12.5.2013 (SO, Ne)
18. - 19.5.2013 (SO, Ne)
25. - 26.5.2013 (SO, Ne)
01. - 02.6.2013 (SO, Ne)
08. - 09.6.2013 (SO, Ne)
15. - 16.6.2013 VOĽNO
22. - 23.6.2013 (SO, Ne)
29. - 30.6.2013 (SO, Ne)
06. - 07.7.2013 (SO, Ne)
13. - 14.7.2013 (SO, Ne)
20. - 21.7.2013 VOĽNO
27. - 28.7.2013 (SO, Ne)
03. - 04.8.2013 (SO, Ne)
10. - 11.8.2013 (SO, Ne)
17. - 18.8.2013 (SO, Ne)
24. - 25.8.2013 (SO, Ne)


Skúšku sú uvedené PO KURZE NAJSKÔR PO 14 DŇOCH

REFERENCIE
na masérsky kurzAhoj, chtěla bych poděkovat touto cestou našemu skvělému lektorovi Dušanovi. Bylo to úplně perfektní. Během kurzu vznikla skvělá parta, s kterou jsme si to fakt užili. Dýchánky o přestávkách v kavárničce Dextru mi chybí! :D Barča

Zdravotní masér 500 hod. na anatomických základech s bonusem, 5. 2.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzAhoj, chtěl bych pochválit a poděkovat lektorovi Zdravotního kurzu Dušanovi. Naučil nás spoustu věcí a práce s ním byla víc než příjemná! Jen doporučuji... Báječné kafíčko v kavárně. :) Petr

Zdravotní masér 500 hod. na anatomických základech s bonusem, 1.3.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzNaprostá spokojenost s tímto kurzem, především mi vyhovoval přístup lektorů. Vše srozumitelně vysvětlené, hodně prakti U zkoušky jsem se trochu stresovala, ale mám to! Květa

Zdravotní masér 500 hod. s bonusem - víkendový, 5.5.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzZdravotní kurz byl přesně takový, jak jsem si přála. Príjemná atmosféra, kvalitní výuka a krásná učebna, plná různých pomůcek, maket, obrazů, které nám při učení dost pomohly. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tento kurz. Barča

Zdravotní masér 500 hod. na anatomických základech s bonusem, 1.5.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzDušan je úžasný lektor! Na tomto masérském kurzu jsem se naučila spoustu úžasných věcí, včetně balneologie. Přínosné bylo to, že na kurzu jsme měli i spoustu dalších lektorů, specialistů, kteří nám pečlivě a ochotně předávali zkušenosti. Díky kurzu jsem získala práci v lázních a je to opravdu úžasné, díky Dextru!

Zdravotní masér 500 hod. s bonusem - víkendový, 25.03.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzKurzy a masáže v Dextru mě tak pohltily, že jsem se po několika zde úžasných absolvovaných kurzů rozhodl i pro tento - Zdravotní masér. Během kurzu jsme si užili báječnou atmosféru spojenou s naprostou profesionalitou, což na kurzu oceňuji především. Učení v tak krásném a příjemném prostředí jde samo. :) Petr

Zdravotní masér 500 hod. na anatomických základech s bonusem, 1.3.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzDexter Academy jsem si vybrala díky skvělým referencím, které jsem si zjistila. Po absolvování kurzu Zdravotní masér bych touto cestou chtěla všem předat i mé dojmy. Kurz byl naprosto skvělý, profesionalita byla zaručena ve všech směrech. Vše super, nad očekávání. Jinam než do Dextru bych nešla! Pája

Zdravotní masér 500 hod. s bonusem - víkendový, 25.03.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzMusím poděkovat úžasným lektorům Zdravotního kurzu, především vedoucímu lektorovi Dušanovi. Úžasné prostory, servis, pozitivní energie, bezkonkurenční!!! Naprostá spokojenost. Teď už své nabyté zkušenosti využívám v lázních a plánuji další kurzy, abych mohla klientům nabízet ještě víc. :) Andy

Zdravotní masér 500 hod. na anatomických základech s bonusem, 2.1.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzV Dexter Academy jsem již absolvovala několik kurzů, masáže mě úplně pohltily, a tak jsem se rozhodla pro kurz nejobsáhlejší, 500-ti hodinový Zdravotní masér. Prostředí v němž kurz probíhal bylo naprosto skvělé, zázemí pro nás studenty je dokonalé. Cokoli jsem potřebovala, ihned jsem vyřídila na recepci, o přestávkách si došla do kavárničky na výborné kafíčko... Příjemný kolektiv lidí a ještě příjemnější a vstřícný lektor Dušan, který nám trpělivě předával znalosti.

Zdravotní masér 500 hod. s bonusem - víkendový, 8.4.2015

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!