Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Liftingová masáž dolných končatín anticelulitídová masáž
+ ozónový zábal

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>


O Liftingové masáži
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Liftingová masáž čiže anticelulitídová ozónová masáž je veľmi účinná masáž v boji proti celulitíde a vypnutie pokožky, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky. Celulitída sa prejavuje predovšetkým u žien a to vďaka odlišnému usporiadaniu podkožného väziva ako je u mužov (ale aj u nich sa vyskytuje, predovšetkým v oblasti brucha a zadku). Ďalej súvisí s odpadovými látkami v bunkách a medzibunkových priestoroch a ich zlé odvádzanie lymfatickým systémom (toto rieši manuálna lymfodrenáž ). Celulitída sa vyskytuje aj u veľmi štíhlych žien.

méně
více

Názory studentů kurzu Liftingová masáž dolných končatín

Báječný. Snad bude mít terapie u klientů efekt:-). Slečny na recepci jsou moc milé, jen bych ocenila jejich větší informovanost o výrobcích v shopu.


jen ten nejlepší :-)


Lektoři masérského kurzu Liftingová masáž dolných končatín
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Celulitída a anticelulitídová masáž
Anticelulitídová ozónová masáž sa vykonáva postupom kde dochádza ku: Stimuláciu podkožné tukové štruktúry. Ovplyvňuje sa hlboký krvný obeh. Kompresný hmaty majú priaznivý vplyv na podkožný metabolizmus a dochádza potom k lepšiemu vstrebávaniu tukov. Aktivujú sa hlboké svalové štruktúry a rozrušujú tukového tkaniva.

méně
více

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 8 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre masérov, kozmetičky atď Nie je určené pre laikov. Základná znalosť funkcie lymfatického systému (kde sa nachádza lymf. Systém, uzliny, smer toku, metódy ovplyvnenie). Štruktúra pokožky. Anatómie v rozsahu rekvalifikačného masérskeho kurzu. Pozitívne osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Celulitída a účinnosť metódy
Masérska škola Dexter Academy už 8 rokov s úspechom vyvíja túto techniku proti celulitíde. Je veľmi obľúbená pre svoju účinnosť. Jedná sa čisto o manuálnu terapiu, ktorá je trochu náročnejší na fyzičku maséra, ale o to viac je účinnejšia. Prvé výsledky možno rozpoznať už po 3 aplikáciách, po prvej masáži je vidieť pozitívny účinok tejto masáže na pokožku a celulitidiu. Je hladko a viditeľne vypnutejšia a to vďaka špeciálnej masérske technike a použitím špeciálnych silíc a olejov, vrátane nami vyvinutého ozónu.

Celulitída a účinné terapie
V zásade existuje niekoľko účinných metód proti celulitíde: manuálna lymfodrenáž , anticelulitídová masáž a vákuová masáž . Každá z nich má trochu odlišné účinky. Manuálna lymfodrenáž pôsobí na odplavenie škodlivých látok a značne odvodňuje, čím ovplyvňuje kvalitu pokožky. Anticelulitídová masáž a vákuová masáž pôsobí na podkožné väzivo, pokožku a tukové bunky, čím viditeľne vypína pokožku. Vrelo odporúčame všetky tieto metódy. Veľmi záleží ako sa vykonáva. U Dexter Academy máte istotu, že sa ju naučíte od profesionálov, ktorí sa danej metóde venujú dlhodobo. Aktívne sledujeme najmodernejšie trendy, naši terapeuti jazdí na tuzemské i medzinárodné kongresy, tak aby študenti našich masérskych kurzov mali vždy aktuálne informácie.

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu anticelulitídová masáže, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.


Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Liftingová masáž dolných končatín v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Liftingová masáž dolných končatín Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Liftingová masáž dolných končatín, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Liftingová masáž dolných končatín
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!