Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Havajská masáž Lomi Lomi II

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem


O havajskej masáži Lomi Lomi II
havajská masáž lomi lomi Nové pokročilé hmaty po Havajské masáži I a predovšetkým báječný systém vykonávania masáže. Masíruje sa celé telo naraz v spojení s novými zložitejšími hmaty dávajúci havajskej masáži novú dimenziu a harmóniu.

Masérsky kurz Havajská masáž II je pokračovaním úspešného kurzu Havajskej masáže Lomi Lomi Aj . Cieľom je prehĺbiť vedomosti a zručnosti maséra o novej zložitejšie hmaty a pochopenie princípu a postupu masáže celého tela naraz. Masáž Lomi Lomi v podaní Dexter Academy si získala v SR mnoho priaznivcov ako medzi masérov, tak medzi samotnými klientmi masážnych salónov.

Získate väčšiu zásobu masérskych hmatov a lepší náhľad na celú techniku havajskej masáže Lomi Lomi I. Navyše sa stretnete s ostatnými masérov, ktorí túto techniku ​​realizuje už niekoľko rokov.


Lektoři masérského kurzu Havajská masáž Lomi Lomi II
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, odstup od Lomi Lomi min. 6 mesiacov, pre masérov, terapeutov atď, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Priviezli sme túto masáž do Českej republiky
Masérské kurzy,absolventi rekvalifikačního masérského kurzu ve světě Učte sa od masérov a lektorov z Dexter Academy, ktorí masírujú na Hawaii.

Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, takú krásnu masáž ako je havajská masáž Lomi Lomi. Dodnes túto masáž rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.

Havajská masáž Lomi Lomi je obľúbená vďaka odlišnej technike od bežných masáží. Hoci existuje na desiatky štýlov havajskej masáže Lomi Lomi, masérske škola Dexter Academy si vybrala jedinečný systém, kde sa úžasne prepája pohyb maséra s masérskym hmaty. Vďaka tomu sa táto metóda stala základom aj pre mnoho ďalších masáží.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Havajská masáž Lomi Lomi II v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Havajská masáž Lomi Lomi II Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Havajská masáž Lomi Lomi II, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Havajská masáž Lomi Lomi II
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!