Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Hot Stones - tvár, dekolt

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


O masáži tváre a dekoltu lávovými kameňmi
masáž horkýmy kameny(lávovými-hot stones) - obličej Mnoho masérov považuje masáž Hot Stones za jednu z najviac relaxačných metód. Pri masáži hot stones sa navyše využíva tepla z lávových kameňov a ich vibrácia. Aby sme dosiahli výborné relaxácie a potrebných účinkov, musíme rešpektovať všetky pravidlá pre masáž tváre, tzn. lymfatický systém Oblic, reflexné zony atd.To všetko sa na kurze naučíte vrátane masáže dekoltu. Pri masáži Hot Stones tváre a dekoltu sa používajú pravej lávové kamene jemne leštené pre dokonalú prácu. Kamene na masáž tváre je možné zaobstarať priamo na kurze za zvýhodnenú cenu, vrátane očných chladivých kameňov. Vyučuje lektor s bohatými lektorskými skúsenosťami a praxou s Hot Stones.

Lektoři masérského kurzu Hot Stones - tvár, dekolt
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 8 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pozitívna osobnosť! Vhodné pre masérov, kozmetičky atď
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Hot Stones - tvár, dekolt v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Hot Stones - tvár, dekolt Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Hot Stones - tvár, dekolt, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Hot Stones - tvár, dekolt
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


REFERENCIE
na masérsky kurzV Dexter Academy jsem absolvovala již několik kurzů a vždy jsem měla fantastické zkušenosti. V Dextru jsem absolvovala i základní rekvalifikační masérský kurz, díky němuž jsem získala rozsáhlé znalosti a začala se o masáže více zajímat, doslova mě pohltily. S lektorkou Nikolkou byla fantastická komunikace, je to profik se skvělým positivním přístupem.

Hot Stones: obličej, dekolt, 24.04.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzNa kurz do Dexter jsem šla pro výborná doporučení, která jsem slyšela ze všech stran a vskutku, bylo to naprosto perfektní! Lektor byl nejlepší naprosto ve všem! Znalosti, zkušenosti, vtipnost, odborné ukázky atd., atd.. Na kurzu Hot stones obličeje a dekoltu jsem nabyla spoustu nových poznatků, zkušeností a to v příjemném prostředí plném usměvavých lidí. Báječné!

Hot Stones: obličej, dekolt, 24.04.2015

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!