Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Automatická kresba pre všetkých, nielen pre masérov

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem


O Automatické kresbe
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Automatická kresba je jedinečná technika, ktorá pracuje s mimozmyslovým vnímaním. Prostredníctvom samovoľného pohybu ceruzky, ktorá nie je ovládaná vôľou, môžeme získavať odpovede na najrôznejšie otázky (napr. o zdravotnom stave, o vhodnosti daného zamestnania, štúdia, bývanie, partnera a pod). Kresba tiež zachytí stav čakier, aurogram ukáže celkové základné nastavenie človeka, zachytí harmóniu či disbalancii vo vzťahu ai Automatická kresba teda funguje ako diagnostická technika.
Automatická kresba je zároveň príjemnou av podstate jednoduchú sebapoznávacích a očistnú technikou, cestou, ako sa vykresliť z nepríjemných pocitov alebo ako prostredníctvom vlastného automatického obrázku nahliadnuť do svojej duše. Z obrázku je možné vyčítať, ako sa cítim, čo prežívam a čo potrebujem.
Liečivé energetické obrázky, vytvorené automatickou kresbou, ste už možno niekde zahliadli. Do obrázkov je vložená potrebná informácie a obrázky potom vyžarujú harmonizujúcu liečivú energiu, ktorá sa prejaví na psychickej i fyzickej úrovni.
Nemusíte "mať talent" alebo "vedieť kresliť". Stačí sa uvoľniť, spojiť sa so svojím stredom, intuíciou. Človek tak nekreslí zo svojej hlavy, ale stáva sa "kanálom", skrze ktorý prúdi informácie, schopnosť automatickej kresby má v sebe ukrytú každý - kurz Vám ju pomôže otvoriť a prežiť.

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pozitívna osobnosť! Aj pre širokú verejnosť.
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážne oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Poskytnite klientom špeciálne služby
anticelulitidová masáž, masáž proti celulitidě Svojim priateľom či klientom potom môžete ponúknuť špecializované služby - pomocou automatickej kresby môžete nahliadnuť nielen do ich energetického systému a zdravotného stavu, vytestovať potrebné minerály a vitamíny, ale tiež určiť vhodný postup a ušiť "masáž priamo na mieru", vytestovať optimálny časový odstup medzi masážami či počet opakovaní, vytvoriť klientom liečivé energetické obrázky a mnoho iného. Vďaka automatickej kresbe si môžete vytvoriť odlišnú ponuku od bežných služieb a tým aj zvýšiť záujem klientov.

So sebou
Poznámkový blok a písacie potreby, pastelky (tie je možné zakúpiť aj na mieste), dobrú náladu a chuť vyskúšať niečo nové.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Automatická kresba v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Automatická kresba Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Automatická kresba, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Automatická kresba
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!