Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Hot Stones, lávové kameny II

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


O masáž lávovými kameňmi II
hot stones Hot Stones - masáž lávovými kameňmi je ďalší z masérskych techník, ktoré sa osvedčili v masážnych salónoch ako jedna z najatraktívnejších procedúr. Masážna technika Hot Stones je pomerne zložitá a preto si vyžaduje ďalšie vzdelávanie pre masérov, ktorí si ju v podaní masérske školy Dexter Academy toľko obľúbili. Masérsky kurz vás naďalej zdokonalia v tejto úžasnej technike, získate ďalšie vedomosti a znalosti z masáže Hot Stones.

Na kurze sa naučíte pracovať so studenými kameňmi, používať lávové kamene pre odblokovanie niektorých svalových partií, nové hmaty, postupy, nové druhy lávových kameňov, využitie v kozmetickej starostlivosti a hlavne sa stretnete s mnohými masérov, ktorí túto techniku ​​vykonáva už mnoho rokov.

méně
více


Lektoři masérského kurzu Hot Stones, lávové kameny II
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre masérov, kozmetičky, terapeutov, minimálny odstup od prvej úrovne cca 6 mesiacov, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom


Dexter v TV Public
O masáži lávovými kameňmi Hot Stones ste mohli tiež počuť na Public TV v rozhovore s masérom z masérske školy Dexter Academy
hot stones hot stones hot stones

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Hot Stones, lávové kameny II v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Hot Stones, lávové kameny II Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Hot Stones, lávové kameny II, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Hot Stones, lávové kameny II
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!