Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner
Breussova masážBreussova masáž je výborná svojim pôsobením. Masérsky kurz je zameraný na starostlivý nácvik tejto metódy. Klienti pri tejto masáži spravidla zaspávajú pri prvých hmatoch a po masáži cíti výraznú úľavu ..... viac:
Breussova masáž


Masérské kurzy: Dornova metodaDornova metóda II je určená pre skúsených terapeutov a absolventov základného masérskeho kurzu Dornovej metódy, ktorí nazbierali dostatočnú prax... viac:
Dornova metóda II


Cokoladova masaz Horúca čokoládová masáž je vo väčšine luxusných relaxačných centier a hotelov perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Na masérskom kurze sa naučíte všetko potrebné... viac:
Čokoládová masáž


Masáž v sedě, amma masáž Masážou sede dokážete uvoľniť stuhnuté svaly a navodiť pocit relexace vďaka rytmickým a účinným hmatom, ktoré masér vykonáva. Na masérskom kurze sa dozviete, ako vyzerá kvalitný masážne stoličky... viac:
Masáž v sede na masážnej stoličke


Horké kameny (Hot Stones) - obličej, dekolt Mnoho masérov považuje masáž hot stones tváre za jednu z najviac relaxačných metód. Na masérskom kurze sa dozviete aké hot stones použiť. Pri masáži hot stones sa navyše využíva... viac:
Hot Stones - tvár, dekolt


Jak úspěšně podnikat? Chcete podnikať a nemáte potrebné skúsenosti, podnikáte a úspech sa neustále nedostavuje, alebo chcete byť ešte úspešnejší než ... viac:
Ako úspešne podnikať?


Angličtina pro maséry Kurz určený pre všetkých, ktorí chcú ponúkať svoje služby aj zahraničnej klientele na profesionálnej úrovni. Väčšina takých klientov vyžaduje... viac:
Angličtina pre masérov


Reflexologie ruky Reflexológia je jedna z najúčinnejších metód. Reflexológia ruky má navyše výhodu ... viac:
Reflexológia ruky


Lifting Lifting - vyhladzovacie masáž tváre. Nová manuálna metóda vyhladzovania tváre s ihneď viditeľným účinkom. Dochádza tu k.. viac:
Lifting-vyhladzovacie masáž tváre


Balneo a zabaly Balneo znamená v preklade kúpeľný. Doby kedy sa balneo procedúry vykonávali iba v kúpeľoch sú dávno preč. S rozmachom... viac: Balneo, tepelná terapia a zábaly


MoxováníMoxovanie je súčasťou tradičnej čínskej medicíny, kde sa využíva tepla a dymu z liečivej moxy. Zahrievajú sa... viac: Moxovanie


Baňkování a kvaša - MUDr. Ying Wu Wang Kurz vedený čínskym Dr Naučíte sa používať banky, účinky bankovanie a na aké... viac: Bankovanie


Čínská masáž - MUDr. Ying Wu Wang Kurz vedie čínsky doktor, ktorý Vyštudoval najprestížnejšie z vysokých škôl tohto zamerania - Inštitút tradičnej medicíny v Pekingu... viac: čínska masáž


Dornova metoda + Breussova masáž Ak k Vám prichádzajú zákazníci s problémami s pohybovým aparátom a nie ste si istí, či daný problém dokážete bezpečne vyriešiť, je ... viac:
Dornova metóda + Breussova masážĎalšie kurzy nájdete v ľavom menu


Masérske kurzy rekvalifikačné

Masérske stoly, masážne oleje, kozmetika, čaje ďalších 500 produktov...

« Masérske kurzy

Najbližšie masérske kurzy

Mezinárodná akreditácia

Masérské kurzy

Pracovná ponuka


Exkluzivní nabídka práce v zahraničí! Salón pouze pro ženy v Kuvajtu hledá zaměstnankyně pro tyto pozice: 1) masérka/fyzioterapeutka pro léčebnou masáž 2) kosmetička 3) kadeřnice se specializací na barvení vlasů 4) kadeřnice Nutná znalost anglického jazyka! Nabídky spolu s CV zasílejte prosím na email: Lammas.msm2017@yahoo.com Pro práci v Kuvajtu není potřeba vyřizovat předem pracovní víza. Možná zkušební doba 1 měsíc. Pro více informací a pohovor zde v ČR volejte prosím na tel. 773 170 239.

Akreditácia

Masérské kurzy

Všetko pre masérov

Obchod nejen pro maséry

Masérské stoly

masazni stoly

World of Beauty and SpaMasérské kurzy

Masérské kurzy

Nové masérské kurzy

Videogaléria

Masérské kurzy - videogalerie

Indická masáž hlavy

indická masáž hlavy

Osobný fitness trenér

Trenérské kurzy

najobľúbenejšie

masáž lávovými kameny

Relácia o masážach

Masérské kurzy masáže

Luxusné masážne oleje

masazni oleje Liyoli

masérske stoly

masazni stoly

Relácia o masážach

masérské kurzy a masáže

Osobná karta študenta

Osobní karta studenta

Masérske kurzy: Hovorí sa o nás

O masážach

Masážne stoly

Obchod nejen pro maséry masazni stoly

Masérské kurzy

masérské kurzy

Niodé

Niode + kurzy ZDARMA + MASAZNI STUL ZDARMA

Havajská masáž lomi

havajská masáž lomi lomi

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!