Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Otázky a odpovede

Tu budeme uverejňovať otázky a odpovede, ktoré nám prídu zaujímavé alebo sa najčastejšie opakujú.
Chcel / a by som začať podnikať v oblasti masáží a regenerácie . Aké kurzy je nutné absolvovať ?
Je potrebné absolvovať základný masérsky rekvalifikačný kurz " Masér pre športové a rekondičné masáže " v rozsahu 150 hod akreditovaný MŠMT ČR ( povolené pod č.j. 26 201/04-20-516 ) . Kurz spĺňa všetky požiadavky živnostenského zákona pre vydanie živnostenského listu : Masérske , rekondičné a regeneračné služby . Po zložení skúšky obdržíte certifikát .

Absolvoval som u Vás masérsky kurz . Je možné si založiť živnosť ako masér ?
Založiť živnosť je možné len na základe absolvovaného rekvalifikačného kurzu " Masér pre športové a rekondičné masáže " ( pozri vyššie ) . Ostatné kurzy a semináre z našej ponuky potom slúži iba ako kurzy doplnkové a na základe ich samostatného absolvovaní živnosť založiť nelze.Založit živnosť je možné len na základe absolvovaného rekvalifikačného kurzu " Masér pre športové a rekondičné masáže " ( pozri vyššie ) . Ostatné kurzy a semináre z našej ponuky potom slúži iba ako kurzy doplnkové a na základe ich samostatného absolvovaní živnosť založiť nedá .

Môžem absolvovať doplnkové kurzy z Vašej ponuky bez toho aby som absolvoval základný rekvalifikačný kurz ?
U každého kurzu na našom webe sú uvedené podmienky na prijatie . Pre niektoré kurzy sa základný kurz nevyžaduje, ako napr kalsické masáž pre veřejost atd, pre väčšinu ale potom áno .

Nemôžem nájsť presné informácie kedy a kam sa dostaviť a čo si mám vziať so sebou ?
Po prihlásení na konkrétny kurz Vám informácie budú zaslané na mail do 2 hodín . Miesto konania je napísané na vašej osobnej karte . TU JE Od kedy do kedy je kurz nájdete na webe u daného kurzu , u termínov . Čo so sebou je u všetkých kurzu rovnaké ( plachta , 2 x uterák , prezuvky , biele tričko , pohodlný odev , DOBRÁ NÁLADA )

Čo je osobná karta študenta a kde k nej nájdem prístup ?
Osobné karta študenta je elektronická aplikácia prístupná odkiaľkoľvek kde má študent možnosť internetového pripojenia . Nájdete tu :
• Svoje osobné a kontaktné údaje , ktoré možno kedykoľvek meniť . Podľa týchto informácií sa tlačou certifikát
• všetky informácie o kurzoch na ktorej sa prihlásil / a ( info k úhrade , o mieste a čase konania kurzov , doklady o zaplatení )
• informácie o kurzoch ktoré absolvoval / a
• prístup k rýchlemu prihlasovanie na ďalšie kurzy
• faktúry na vytlačenie
• prístup k rýchlemu odhlasovanie z kurzov už prihlásených
Na osobnú kartu študenta sa prihlásite vyplnením prihlasovacieho mena a hesla , ktoré sú Vám zaslané elektronickou poštou po prvom prihlásení na ktorýkoľvek z nami ponúkaných kurzov . Formulár na prihlásenie je na našich internetových stránkach www.masaze - kurzy.cz , v pravej časti , alebo TU


Nemôžem nájsť informácie k úhrade doplnkového kurzu .
Kurz je nutné uhradiť prevodom najneskôr 25 dní pred konaním kurzu . Informácie k úhrade nájdete vždy na svoje osobné karte študenta , ktorá je prístupná z našich internetových stránok . Prístupové údaje k vstupu na Vašej osobnej kartu študenta Vám budú zaslané po prihlásení na kurz prostredníctvom elektronickej pošty . Platba musí byť pripísaná na náš účet najneskôr 25 dní pred začiatkom kurzu , potom sa berú náhradníci čakajúci v poradí záujemcov . Ak sa prihlasujete v období týchto 25 dní , stačí napísať SMS na 603 544 693 dátum prevodu a nebudete nahradený náhradníkom . Tiež sa týmto docieľuje párneho počtu študentov

Prihlásil som sa na kurz neskôr ako 25 dní pred začiatkom kurzu ?
Napisšte nám SMS na 603 544 693 dátum prevodu , aby vas system neodhlásil a nevzal náhradníka .

Môžem platbu vykonať v hotovosti na mieste ?
Doplnkové kurzy je nutné uhradiť výhradne prevodom . Iba zahraniční študenti môžu v hotovosti v kancelárii

Ako spoznám , že platba prebehla úspešne ?
Daňový doklad sa vám zobrazí na osobnej karte študenta akonáhle sa prekonaná transakcie spáruje s našim systémem.Vaši platbu dokážeme rozpoznať iba pod správne uvedeným variabilným symbolom a presnou sumou .

Otázka: Aké sú minimálne požiadavky pre prijatie do rekvalifikačného kurzu: Masér pre športové a regeneračné masáže?
Odpoveď:
1) Minimálne SŠ vzdelanie (vyučený atď).
2) Minimálny vek 18 rokov.
3) Dobrý zdravotný stav.
4) Pozitívna nálada!

Otázka: Musím mať 3 roky praxe, alebo odborného garanta aby som mohol podnikať ako masér?
Odpoveď: Nie, na prevádzkovanie živnosti postačuje tento rekvalifikačný kurz. (táto podmienka bola predtým)

Otázka: Je pravda, že do základného kurzu neprijímate každého?
Odpoveď: Áno je to pravda, veľmi nám záleží na atmosfére na kurzoch. Panuje tu dobrá nálada a pohoda. Sám viete, že stačí jeden človek v skupine, aby vytvoril zlú náladu. Preto sa občas stane, že musíme odmietnuť záujemcu, ktorý je napr veľa negatívne či arogantný. Navyše taký človek ako masér nemôže mať úspech, pretože masáž nie je iba o vykonávaní hmatov, ale aj o odovzdávaní pozitívnej "energie" ... Týmto prosíme tých, ktorí o sebe vedia že sú negatívne, tak sa k nám prosím nehláste, pretože by som vám rovnako musel vrátiť kurzovné v rámci zachovania dobrej povesti našej školy. Ďakujem.

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Kájovi a Ditě za kvalitní výuku při rekvalifikačním kurzu, který probíhal v Č.B. od 31.8. do 19.10.2013, za jejich osobitý přístup, za předání jejich vědomostí a zkušeností. Byly to krásně strávené víkendy.Za všechny "žáčky" ještě jednou díky.. Pavla

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 31.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích pod vedením Karla T.a Dity B..Jejich profesionální a lidský přístup je obdivuhodný. Užasné propojení jejich zkušeností které nám předali.Oba mají srdíčko na pravém místě moc děkuji Eva Vopelková

Rekvalifikační masérský kurz - víkendový, 21.10.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzKrásný dobrý den přeji všem. V neděli 2. června proběhl v Olomouci první kurz Dexter Academy - Indická masáž hlavy + antistresová masáž pod vedením Zuzany J. Profesionální přístup, odbornost, aktivně vedený den,.... - chválím, chválím a chválím. Ještě nyní na sobě cítím dozvuky nedělního dne. Děkuji ještě jednou Zuzi. Liduš

Indická masáž hlavy + antistresová masáž, 4.6.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzDobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pozdravit lektora Karla T., pod jehož profesionální a lidským vedením jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích. Už se moc těším na další kurzy s Karlem a na své staré i nové spolužáky:-). Děkuji a přeji Vám mnoho dobrých kurzů a spokojených absolventů. Jana V.

Rekvalifikační masérský kurz na anatomických základech - intenzivní, 28.5.2013

REFERENCIE
na masérsky kurzKrásný den i já jsem absolvovala 6.5.2013 kurz Masáže těhotných...velice děkuji za neopakovatelné a trpělivé vedení kurzu lektorkou Zuzkou T. a dík i Helence Zázvorkové...musím přiznat ,že jsem ještě tak úžasnou masáž nezažila...díky i Jindrovi,který nám to spestřil...super kurz!!!Jako všechny v Dexteru.Lenka Řeháková

Masáž těhotných, 8.5.2013

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!