Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Vákuová masáž anticelulitídová + ozónový zábal

  • Sleva

  • IES_new


Vákuová masáž a ozónový zábal
vakuová masáž, masáž proti celulitidě Vákuová masáž je najčastejšou procedúra v boji proti celulitíde a vyhladenie pokožky. Teraz máte možnosť sa túto veľmi účinnú metódu vákuovej masáže naučiť pomocou baniek. Maséri Dexter Academy majú dlhoročnú skúsenosť s vývojom techník proti celulitíde. Po úspešnej metóde anticelulitídová masáže prichádzajú pre odbornú verejnosť s masérskym kurzom vákuovej masáže.

Na masérskom kurze sa naučíte pracovať s niekoľkými druhmi baniek a bude záležať na vás, ktoré si vyberiete pre svoju prax. Masážne banky spoznáte sklenené, silikónové, piestové. Naučíte sa ich používať k vyhladeniu pokožky, potlačenie celulitídy a navrátenie pružnosti pokožke. Budete oboznámení s účinnosťou, princípom masážny techniky a stanovenie diagnostiky, dôležité pre určenie intenzity masáže.


Lektoři masérského kurzu Vákuová masáž anticelulitídová
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Roman

Lektor masérského kurzu Roman má více jak 16ti letou praxi v oboru masáží. Jako terapeut,masér pomáhá svým klientům denně v luxusním masážním salonu Dexter SPA. Své zkušenosti v kurzu předává studentům aby je připravil na možné situace během masérské praxe.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 8 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre masérov, kozmetičky i širokú verejnosť. Pozitívne osobnosť!
Miesto konania masérskeho kurzu: V našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní vykonať prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Viac o kurze
Zistíte aký vplyv má vákuová masáž na podkožia, lymfatický systém a tukové bunky. Nemožno nespomenúť výrazný účinok na odbúravanie podkožného tuku. Pomocou baniek docielite veľmi cieleného pôsobenia na problémové partie, kde sa inak tukové bunky veľmi ťažko odbúravajú.
Na masérskom kurze Vákuová masáž sa naviac zoznámite so špeciálnymi obalmi s vyššou účinnosťou než bežne používané.
Vákuová masáž je známa svojou účinnosťou, ale tiež počtom chýb, ktorých sa terapeuti dopúšťajú, môžu potom vzniknúť podliatiny, popraskaniu pokožky a vznik citlivých miest. Na tomto masérskom kurze sa naučíte metódu vykonávať správne s výbornými výsledkami. Pokožka bude pružnejšia, jemnejšia, hladšia a výrazne ovplyvní zvhled, bez nerovností a celulitídy.
Masérsky kurz je určený pre masérov, kozmetičky, pracovníkov estetických centier s minimálnou znalosťou z rekvalifikačného kurzu masérskeho či kozmetického.

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu Vákuová masáž, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Vákuová masáž anticelulitídová v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Vákuová masáž anticelulitídová Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Vákuová masáž anticelulitídová, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Vákuová masáž anticelulitídová
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    

PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!