Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Reflexologie

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>


O reflexológii
reflexní masáž, reflexologie, terapie Obohaťte svoj život tajomstvom najstaršie prírodné liečebné metódy a prispejte k lepšiemu zdraviu nielen Vás samotných, ale aj ľudí, na ktorých Vám záleží ...

Reflexológia nohy je nesmierne účinná forma terapeutickej masáže chodidiel. Naše chodidlá totiž predstavujú dokonalú mapu celého tela. Terapiou reflexných zón teda vytvárame základné predpoklady k prevencii a liečbe mnohých chorôb. Jej pomocou sa dá totiž nájsť skutočné príčiny chorôb či odhaliť oslabenie orgánov ešte skôr, než choroba prepukne. Stláčaním a hladením príslušných bodov na chodidle, dokážeme nielen ovplyvňovať vnútorné orgány, ale aj uľaviť od bolesti, uvoľniť nahromadené napätie, rozprúdiť tok energie v tele a celkovo tak navodiť pocit uvoľnenia a dokonalej harmónie tela. Touto šetrnú a účinnú technikou teda prispievame k obnoveniu telesnej i duševnej rovnováhy a aktivujeme prirodzené liečebné sily organizmu.

méně
více

Názory studentů kurzu Reflexologie

Naprosta spokojenost. Prirozeny, sympaticky, vyborna znalost daneho tematu.

Zuzana Šafránková
Masérský kurz Reflexologie, 14.12.2017

Zažila jsem nezapomenutelné! Pohádkový lektor, báječní "sparingpartneři", úžasná atmosféra. Děkuji! :) Mám s Dexter skvělé zkušenosti již z předchozího kurzu. :). Mám s Dexterem skvělé zkušenosti již z předchozího kurzu. :)

Zuzana Gašpar
Masérský kurz Reflexologie, 14.12.2017

Již několikrát jsem zde absolvovala kurzy a byla jsem velmi spokojená.. Výborný, jsem maximálně spokojená, ale klidně by mohl být delší, bylo to dost informací najednou. :). Lektor doplňoval kurz o své zkušenosti, byl velmi ochotný a zábavný a zcela očividně reflexologii perfektně ovládal.

Irena Mikešová
Masérský kurz Reflexologie, 14.12.2017
méně
více

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 24 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, aj pre laikov, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 300 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2700 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážne oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Reflexologie v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Reflexologie Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Reflexologie, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Reflexologie
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


REFERENCIE
na masérsky kurzV Dextru jsem velmi spokojená a ráda chodím na nové a nové kurzy, člověk se musí stále vzdělávat. :) Reflexologie nohy naprosto splnila moje představy a požadavky co se rozsahu výuky a kvality lektora týká. Děkuji, opět velká spokojenost!

Reflexologie nohy, 21.5.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzNa Reflexologii nohy jsme si to všichni moc užili! Dobrý kolektiv, pohodová atmosféra, osobitý lektor Karel. Přístup personálu - bez komentáře, moc milé, ochotné 1*! Díky, díky za krásné dny. Pavel

Reflexologie nohy, 29.03.2015

REFERENCIE
na masérsky kurzNa kurz Reflexní terapie v Dexter Academy jsem šel na základně dobrých referencí, které bych chtěl touto cestou poslat dál. Způsob vedení kurzu byl opravdu skvělý, odborná znalost lektora, vysvětlení souvislostí, logičnost, návaznost výuky... děkuji za skvělý kurz, nad míru splnil má očekávání. Karel

Reflexologie nohy, 1.02.2015

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!