Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Čokoládová masáž a zábal

  • IES_new

  • Sleva


O čokoládovej masáži
čokoládová masáž Horúca čokoládová masáž je vo väčšine luxusných relaxačných centier a hotelov perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Procedúra výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídy, získanie dobrej nálady, odplavenie toxických látok a uvoľnenie stuhnutých svalov.

Výnimočnosť čokolády bola známa už pred viac ako 2 000 rokmi. Vtedy sa vedelo že dodáva telu pocit dobrej nálady a výrazne omladzuje pokožku. Dnes už vieme čím je to spôsobené. Čokoláda obsahuje mnoho užitočných prvkov pre ľudský organizmus.

méně
více

Lektoři masérského kurzu Čokoládová masáž a zábal
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Dušan

Lektor masérského kurzu Dušan vede již několik let svůj vlastní masážní salon, odkud čerpá zkušenosti, které předává studentům. Jeho celková 11 letá praxe v oblasti masáží představuje více jak 3400 masáží a stovky spokojených klientů.

Více info

masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Nikol

Lektorka specialnich technik a anatomie. Její 15-letá praxe dokazuje, že je výborná lektorka. Své zkušenosti využívala během své praxe na Bali, v Německu a také Rakousku. Studenti si váží její profesionality a lidského přístupu ke studentům.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 7 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pozitívna osobnosť!
Miesto konania masérskeho kurzu: V našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a pomôcky dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Čokoládová masáž a zábal v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Čokoládová masáž a zábal Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Čokoládová masáž a zábal, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Čokoládová masáž a zábal
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    

PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!