Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Dornova metoda + Breussova masáž

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu


O dornove metódě
dornova metoda Dornova metóda je osvedčená a známa metóda medzi masérov na problémy s pohybovým aparátom. Dornova metóda je šetrná ale zároveň veľmi efektívne, vďaka ktorej si získate veľa spokojných zákazníkov. Terapeuti v Dexter Academy sa ju venujú už mnoho rokov, majú pre Dornova metóda najvyššie medicínske vzdelanie a sú v kontakte s lekory Dornovej metódy v SRN.
Jedná sa o jemnú manuálnu terapiu, pomocou ktorej sú stavce a kĺby presne uvádzané do pôvodnej polohy. Účinne sa zbavujeme fyzických a psychických blokov. Dornova metóda je preverená praxou mnohých masérov a terapeutov na celom svete.

méně
víceNázory studentů kurzu Dornova metoda

Pozitivní. Absolvovala jsem zde i rekvalifikační kurz a byla jsem spokojena. Vše krásně vysvětlila, poskytla celistvé informace a i něco navíc.


Hodnotím za 1.


Ještě před prvním (rekvalifikačním) kurzem jsem se poohlížela po různých školících střediscích a z recenzí na internetu, fotek prostředí, které na mne působilo velmi pozitivně jsem se rozhodla právě pro Vás :) Lektorka Nikol nám vše nejdříve srozumitelně vysvětlila, ukázala a celou dobu na nás laskavě dohlížela a radila správný postup. Spoustu informací navíc :) Spousta nových získaných znalostí přímo od odborníka Nikol :) atmosféra na kurzu byla super, ostatně jako vždy! Určitě se zase brzy vrátím :)

Denisa Němejcová
Masérský kurz Dornova metoda, 09.06.2018
méně
více


Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 alebo 24 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, masérsky kurz určený pre profesionálnych masérov, lekárov, fyzioterapeutov. Základná znalosť anatómie je podmienkou, predovšetkým oporného systému v rozsahu masérskeho rekvalifikačného kurzu. Pozitívne osobnosť a dobrá nálada nutnosťou!
Miesto konania masérskeho kurzu: V našich učebniach
Cena: 250 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2650 EUR
  

rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a pomôcky dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Dornova metoda + Breussova masáž


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Dornova metoda + Breussova masáž.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách masérských kurzů.

Důvod proč se přihlásit na Dornovu metodu
Zkušenosti z Dornovy metody přebíráme přímo z Německa, kde dornova metoda vznikla. Vyučujeme původní metodu, kterou propagoval sám Dieter Dorn. Přednášíme na mezinárodních kongresech o dornově metodě.
 • 2008 – Welness Balnea Praha – Výhody dornovy metody
 • 2009 – Expo Bratislava – Dornova metoda pro maséry
 • 2010 – Austrálie Sydney – Seminář pro maséry o Dornově metodě
 • 2011 – Fitness & Welness – Dornova metoda pro maséry
 • 2011 – Expo Bratislava – Dornova metoda v každodenní praxi
 • 2012 – Expo Prague – Dornova metoda praktická ukázka

 • dornova metoda dornova metoda

  O kurzu
  Na základnom kurze Dornova metóda má každá dvojica svoje vyšetrovacie lehátko. K dispozícii je taktiež kostra človeka pre názorné a prehľadné vysvetlenie preberanej látky. Každý študent si starostlivo vyskúša vyšetrovacie a napravovací techniky pod dohľadom odborníka na Dornova metóda, ktorý sa jej venuje mnoho rokov.
  Breussova masáž sa vykonáva po Dornova metóda.
  Potom môžete pokračovať v ďalšom štúdiu na seminári Dornova metóda II

  Náplň kurzu
  2 dni:
  Naučíte sa potrebné zručnosti na vykonanie bezpečnej Dornovej metódy, jej účinky a kontraindikácie a všetko si vyskúšate vrátane Breussova masáže.
  3 dni:
  Okrem dvojdňového kurzu Dornovej metódy a Breussova masáže sa budete venovať viac opakovaní a upresňovať jednotlivé hmaty a postupy.

  Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
  Akreditace masérskeho kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.


  Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
  masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Dornova metoda + Breussova masáž v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

  Certifikáty v 15 jazykoch
  masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Dornova metoda + Breussova masáž Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Dornova metoda + Breussova masáž, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner

  Dotazník pre kurz Dornova metoda + Breussova masáž
  Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
  E-mail:
  Dotaz: 
  Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
  Opište prosím kód z obrázku     

      

  PRIHLÁSENIE NA KURZ:

  BRATISLAVA: Dornova metoda + Breussova masáž
  (9-17 hod)


  banner


  REFERENCIE
  na masérsky kurz  Dnešní Dornovka byla naprosto super, skvělý kurz! Velice individuální přístup lektora, každému se naprosto maximálně věnoval, s úsměvem na tváři. Krása! :)

  Dornova metoda + Breussova masáž, 22.05.2015

  masaze obchod
  Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!