Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I

 • Nejlepší masérská škola

  Perfektní servis pro studenty. Otevřeno každý den 8-18 hod. včetně víkendu

 • Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

  Staň se odborníkem s prestižním certifikátem

 • Akreditace ministerstva školství

  Akreditace ministerstva školství

  >>


O masáži lávovými kameňmi
hot stones Hot Stones ako masáž horúcimi lávovými kameňmi dokáže navodiť báječné pocity úľavy a relaxu. Preto je masáž lávovými kameňmi Hot Stones vo svete tak žiadaná. Určite si dokážete predstaviť príjemné teplo pravých lávových kameňov, ktoré svojou vibráciou a teplom ovplyvňujú energetické dráhy v tele, pôsobí blahodárne na myseľ a perfektne uvoľňujú stuhnuté svaly. Keď si uvedomíte že používaním lávových kameňov Hot Stones šetríte aj svoje ruky, nie je divu, že je o tento masérka kurz záujem nielen medzi masérov, ale aj medzi ostatnými pracovníkmi regeneračných a kozmetických centier.

Pri masáži Hot Stones sa používa špičkových olejov a výborných techník. Dokáže navodiť pocit absolútneho pokoja a uvoľnenia. Klienti na sebe sledujú báječné uvoľňujúce účinky masáže Hot Stones ešte niekoľko dní po masáži.

méně
více

Názory studentů kurzu Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I

Skvělý masérský kurz, jsem nadšená, skvělý instruktor, atmosféra kurzu také, informace perfektní. Na kurz jsem se přihlásila díky předešlé zkušenosti.


Pocit prijemny velice me to bavilo uz se tesim az si vyzkousim veci ktere jsem se na kurzu naucila. O kurzu jsem se dozvedela z internetovych stranek a pak na doporuceni, hledala jsem prestizni skolu. Lektor byl vynikajici, trpelivy, ochotny, stozumitelny, pozitivni osobnost.


Na Dexter Academy oceňuji kvalitu poskytnutých služeb, profesionální přístup lektora. Z kurzu mám super pocit!

méně
více


Lektoři masérského kurzu Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Karel

Lektor masérského kurzu Karel alias Carlos začal svou masérskou kariéru před téměř 15 lety. Jeden ze zakladatelů Dexter Academy. Svou praxi získával masážemi sportovců a poté následovala vlastní početná klientela, která se díky přístupu Carlose stále zvětšuje.

Více info

Cena, Miesto konania, Podmienky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 16 hodín alebo 32 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, aj pre laikov, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR SLEVA AKCE MĚSÍCE 2400 EUR
  
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Dĺžka kurzu
2 dny: Naučíte sa potrebné hmaty, harmonizáciu tela s vykonávanými hmaty a princípy masáže Hot Stones a postup profesionálne procedúry Hot Stones.

4 dni: Okrem náplne dvojdňového kurzu sa budete venovať viac opakovaní a upresňovať jednotlivé hmaty.

Priviezli sme túto masáž do Českej republiky
Je nám veľkou cťou, že sme do Českej Republiky mohli pred pár rokmi priniesť ako prvý, takú krásnu masáž ako je masáž lávovými kameňmi Hot Stones. Dodnes masáž hot stones rozširujeme o novinky vďaka naším partnerským školám vo Veľkej Británii, Španielsku a USA.

Kurz vedú úspešní český maséri, lektori z Dexter Academy.

Hot Stones
Lávové kamene Hot Stones, ktoré sa používajú musia byť najvyššej kvality, tak aby vyžarovali optimálnu energiu a akumulovali potrebné teplo, záleží na pôvode a druhu. Predávame aj potrebné originálne lávové kamene hosť stones vrátane základných olejov a profesionálny ohrievacie nádoby.

Účastníci kurzu majú veľké zľavy na sady Hot Stones (až 40%).

Všetko pre masáž Hot Stones zakúpite v našom e-shope www.masaze-obchod.cz


Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.

Dexter v TV Public
O masáži lávovými kameňmi Hot Stones ste mohli tiež počuť na Public TV v rozhovore s masérom z masérské školy Dexter Academy
hot stones hot stones hot stones

Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Hot Stones, masáž lávovými kameňmi I
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


REFERENCIE
na masérsky kurzKurz Hot Stones pro mě představoval odpočinek, úžasný relax, uvolnění v příjemném kolektivu a o přestávkách kavárnička s kafíčkem a zákusky. Prostě úžasný!!!! Nemám žádné připomínky.

Hot Stones I, 7.3.2015

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!