Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Lifting obličeje

  • Hledáme trenéry do našeho fitnessu

  • Hledáme trenéry do našeho fitnessu


O liftingu tváre
lifting Liftingová masáž tváre s veľmi jemnými ťahmi a skvelým regeneračným vplyvom na pokožku. Iste je vám známy pojem lifting ako operačný zákrok, pri ktorom sa vykonáva napínania pokožky. Vo svete je veľmi populárny manuálna terapia (lifting tváre - liftingová masáž tváre), ktorá využíva iba masáže. Teraz máte možnosť sa túto metódu naučiť aj vy.

Lifting tváre je obľúbený z dôvodu regeneračných účinkov, pretože sa zameriava na mimické svaly tváre s hĺbkovými a detoxikačnými účinkami. Lifting tváre pôsobí na príčinu vrások a prispieva k lepšiemu vyživovanie pokožky i samotných svalov.

méně
více

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 24 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre kozmetičky, lekárov, masérov atď, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: pôvodne €185 vďaka sponzorovanie €140
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.


Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze , vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!