Masérské kurzy

Místa konání

Neprehliadnite

Ostatní

Banner

Lifting tváre

  • Hledáme trenéry do našeho fitnessu


O liftingu tváre
lifting Liftingová masáž tváre s veľmi jemnými ťahmi a skvelým regeneračným vplyvom na pokožku. Iste je vám známy pojem lifting ako operačný zákrok, pri ktorom sa vykonáva napínania pokožky. Vo svete je veľmi populárny manuálna terapia (lifting tváre - liftingová masáž tváre), ktorá využíva iba masáže. Teraz máte možnosť sa túto metódu naučiť aj vy.

Lifting tváre je obľúbený z dôvodu regeneračných účinkov, pretože sa zameriava na mimické svaly tváre s hĺbkovými a detoxikačnými účinkami. Lifting tváre pôsobí na príčinu vrások a prispieva k lepšiemu vyživovanie pokožky i samotných svalov.

méně
více

Názory studentů kurzu Lifting tváre

Z kurzu liftingu obličeje mám velmi pozitivní pocit. Nejvíce se mi líbily zkušenosti lektorky a rady z činské medicíny, její pozitivní a prikladny pristup k masážím.

Dana Synková
Masérský kurz Lifting tváre, 12.12.2014

Skvělý kurz,úžasná pohodová lektorka,velmi pěkné prostředí. Kurz lifting obličeje doporučuji

Světluše Dolenská
Masérský kurz Lifting tváre, 12.12.2014

Lektoři masérského kurzu Lifting tváre
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★★
Nikol

Lektorka masérského kurzu Nikol provozuje vlastní masážní salon. Její 10-letá praxe dokazuje, že je výborná masérka. Své masérské zkušenosti využívala během masérské praxe na Bali, v Německu a také Rakousku.

Nikol vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou, také školu tradiční čínské medicíny a několik dalších odborných masérských kurzů jak v zahraničí tak i České republice.

Masérské kurzy v podání Nikol jsou skvěle hodnoceny studenty nejen díky pedagogickému vzdělání, ale díky mnohaleté praxi v oboru masáží a neustálému vzdělávání v oblasti masérských kurzů.

Anticelulitidová masáž + ozonový zábal Bali masáž Balneo, tepelná terapie a zábaly nejen pro maséry Čokoládová masáž a zábal Dornova metoda + Breussova masáž Havajská masáž - Lomi Lomi I Hot Stones I Hot Stones: obličej, dekolt Indická masáž hlavy + antistresová masáž Klasická relaxační masáž Masáž těhotných Medová detoxikační masáž, terapie medem Rekvalifikační masérský kurz - intenzivní Rekvalifikační masérský kurz - víkendový Thajská masáž bylinnými měšci Thajská olejová masáž celotělová

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Dĺžka kurzu: 24 hodín
Podmienky prijatia: Vek nad 18 rokov, pre kozmetičky, lekárov, masérov atď, pozitívna osobnosť!
Miesto konania: v našich učebniach
Cena: 0 EUR
Forma platby : Prevodom. Ak sa prihlasujete tesne pred masérskym kurzom, alebo nie ste z iného dôvodu schopní previesť prevod, vyčkajte na e-mail, ktorý vám príde ihneď po prihlásení. Ďakujeme.
Učebné materiály a masážny oleje dostanete pri výučbe a sú zahrnuté v cene masérskeho kurzu.
Zakončené certifikátom

Medzinárodná akreditácia masérskeho kurzu
Akreditace masérského kurzu Vďaka vysokej úrovni masérskeho kurzu, je certifikát označený doložkou medzinárodnej certifikačnej autority IES. Prešli sme náročným auditom a tento masérsky kurz bol hodnotený rating ako kvalitný.


Každý mesiac vyhrajte JAGUAR
masérské kurzy S každou Prihlášky na masérsky kurz Lifting tváre v Dexter Academy, máte vacsie možnosť vyhrať Najlepšie masážne stoly JAGUAR v hodnote eur. Viac tu Súťaž

Certifikáty v 15 jazykoch
masérské kurzy Certifikát o absolvovaní masérskeho kurzu Lifting tváre Moze zisky V niekoľkých jazykoch (Anglicky., španielsky., Nemecky, Rusky, Taliansky ...). Prestížny masérske škola Dexter Academy má dlhoročních tradíciám. Mozem sa na ňu obrátiť kedykolvek po kurze Lifting tváre, vždy vám vyjde v ústrety. Má pre vás nový klientsky servis VUR stálymi zamestnancami iba pre vás. Tešíme sa na vás s celým Timo profesionálnych lektorov.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Dotazník pre kurz Lifting tváre
Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte nám ho, alebo nám zavolajte: +420 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolný obrázok Kontrolný obrázok
Opište prosím kód z obrázku     

    


PRIHLÁSENIE NA KURZ:
banner


masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!