• IES_new

  • Sleva


Kurzy výživy

Staňte sa odborníkom na výživu sám sebe, ale aj ostatným! Navyše na kurze dostanete darček za 2000 Sk + špeciálny "Know How" od tých najlepších ... viac:

Už je to tu!


Zdravá a krásna pleť je prianím azda každého z nás. Viete, že okrem drahých kozmetických prípravkov vám k nej dopomôže aj správne stravovanie? Naučte sa teda starať o svoju pleť pomocou zdravej výživy. Na kurze Zdravá a krásna pleť sa zoznámite so zložením kože, pokožky ... viac:

Zdravá a krásna pleť

Ako sa naučiť zdravo variť? Ako vybrať tie najvhodnejšie potraviny? A ako sa cítiť dobre po jedle? To a omnoho viac sa naučíte na našom kurze zdravého vaření.Dále sa tiež zoznámite so správnymi stravovacími návykmi dozviete sa ako ideálne zostaviť svoj ​​jedálniček už pri nákupe potravín ... viac:

Varíme zdravo!

Jedno z najkrajších období ženy je obdobie tehotenstva ale každá žena by si mala zároveň uvedomiť aké mimoriadne požiadavky tehotenstva kladie na organizmus. Žena musí zabezpečiť väčší prísun živín nielen pre seba, ale aj pre plod, ktorý je v neustálom vývine. Strava je v tomto období veľmi dôležitý faktor, pretože plod priamo ovplyvňuje ... viac:

Výživa pre tehotné ženy

Pre správnu činnosť naše telo potrebuje určité podmienky. Napríklad naša krv vyžaduje pre svoje funkcie v organizme zásaditú hodnotu pH medzi 7,35 - 7,45. Iba v tejto zásaditej konzistencii môže optimálne tiecť, vyživovať bunky a udržiavať organizmus v čistote ... viac:

zásadotvorná regenerácia

Mezinárodní akreditace od certifikační autority IES

Díky vysoké úrovni výuky v Dexter Academy jsou vaše certifikáty označeny doložkou mezinárodní certifiakční autority IES. Naše vzdělávací společnost je mezinárodně certifikovaná International Education Society , Londo...

Dexter Academy partnerem mezinárodní výstavy

Dexter Academy jako prestižní vzdělávací instituce ve fitness a wellness je partnerem úspěšné mezinárodní výstavy Beauty Expo. ...

Dexter Academy v Českém rozhlasu

Ředitel Dexter Academy byl pozván do Českého rozhlasu na příjemné téma regenerace a druhy kurzů pro širokou veřejnost. ...

masaze obchod
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!